понедельник, декабря 29, 2014

Що подарувати книголюбу?


   Новорічні свята наближаються, і все менше лишається часу на пошук та придбання подарунків родичам та друзям. Ми  хочемо допомогти тим, хто бажає зробити подарунок людині, яка не уявляє свого дня без читання, – книголюбу.
    Отже, що покласти під ялинку тим, хто любить читати?


   Кружка з цитатою. Така кружка буде бажаним подарунком.  Особливо, якщо нанести на неї цитату з улюбленої книги вашого друга. Приємно починати день з кавою і фрази Г.Г. Маркеса «Ніколи не переставай посміхатися. Навіть коли тобі сумно, хтось може закохатися в твою посмішку».

   Блокнот з книжковими написами. Про те, що людина любить читати, може натякати й звичайний щоденник. Досить вдіти його в обкладинку, наприклад, з написом «Блокнот Елізабет Беннет» або прикрасити першу сторінку зображенням книжкових полиць.

   Власний екслібрис. Головна мрія всіх книголюбів - мати окрему кімнату, відведену під бібліотеку. Щоб приходити туди вечорами, прогулюватися між стелажами і вдихати запах свіжої або, навпаки, старої друкарської фарби. Ну і, звичайно, читати, сівши у крісло-качалку. Зробити перший крок до мрії можна, якщо подарувати близькій людині екслібрис. Штамп на книгах додасть особистій бібліотеці височини.

   Електронна книга. Прогрес не стоїть на місці, і тим, хто хоче читати більше, витрачати на книги менше і при цьому не тягати з собою тяжкості, варто подарувати електронну книгу. Якщо він, звичайно, любить читати книги в електронному вигляді.

    Ліхтарики для читання. Відомо, що читати у темряві – незручно. Саме заради зручності для любителів почитати, коли всі сплять, і придумали ліхтарики для читання. Такий подарунок буде для них дуже корисним.   Підставки для читання. Такі оригінальні пюпітри для читання також можуть стати приємним подарунком книголюбу.


   Книгоутримувачі. Щоб дати лад книгам на поличках, у шафі та на робочому місці, слід користуватися ось такими утримувачами. Вони зручні, сучасні та веселі. Ваш друг неодмінно отримає задоволення від такого подарунка.


   Щоб ви не вибрали, пам'ятайте: для справжнього любителя читання найкращий подарунок - КНИГА! Якщо ви знаєте, якій книжковій новинці чи раритету близька вам людина була б рада, то не полінуйтеся і ощасливте її.


Хай книголюби оцінять ваші старання!


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

1 комментарий:

  1. А вы сюда зайдите, здесь большой выбор новых и современных книг в оригинальном переплете http://podarkionline.com.ua/idei/podarki-dlya-muzhchin, так как мой очень любит читать - здесь ему книжку и заказала, тем более по цене очень дешево получилось.

    ОтветитьУдалить