четверг, января 24, 2013

Найнеймовірніші книги у світі


      Щодня багато людей стикаються з книгами. Серед них зустрічаються такі поліграфічні шедеври, пройти мимо яких складно. Їх читають, збирають для колекцій, дарують, адже гарна книга завжди вважалася найкращим подарунком.
Кажуть, що не можна судити про книгу по обкладинці, і це вірне твердження. Ми пропонуємо познайомитися із самими дивовижними дизайнерськими книгами, що можуть змінити ваше уявлення не тільки про книжкові обкладинки, але й про книги у цілому.

Кулінарна книга. Ця книга була створена хорватськими книговидавцями. Для того щоб приготувати якусь страву за рецептом з неї, потрібно спочатку запекти книгу, тільки в такому випадку на її сторінках з'явиться текст.Книга віршів. У книзі опубліковано сто тисяч мільярдів віршів, кожен рядок яких відділений один від одного. Читач може комбінувати  ці тонкі смужки в будь-якому порядку - ритмічний малюнок від цього не змінюється, а смисловий малюнок придбає досить несподівані відтінки. Фахівці підрахували - якщо скласти всі можливі комбінації і читати їх вголос цілодобово, то на це піде приблизно 200 000 років.

Книга-годинник. Вона складається з трьох книг, що зовні виконують функцію годинника. Цифри 3 і 9 допомагають орієнтуватися у часі.Тунельна книга. Унікальна книга являє собою тунель, що з’єднує  Нью-Джерсі та Нью-Йорк, та описує його  історію та сучасність.
Тривимірні книги. Відомий французький художник-ілюстратор  Бенджамін Лакомб робить справжні тривимірні книги, кожний розворот яких радує читача новими об'ємними чудесами. На даний момент він вже створив дизайн для таких всесвітньо відомих творів, як   «Аліса у Країні Чудес», «Піноккіо», «Мадам Баттерфляй».Вікіпедія на папері. Всім відомо, що кількість статей у вікіпедії перевищує кількість статей навіть у самій повній енциклопедії, тому її видання здавалося нереальним. Але дизайнер Роб Меттьюс створив книгу, на 5000 сторінках якої знаходяться найбільш відвідувані сторінки англійської вікіпедії.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий