понедельник, ноября 26, 2018

«Дім химер»


В Україні з’явилося нове видавництво – «Дім Химер». Його засновники живуть у Вінниці, а видавати вони планують химерну прозу українських авторів.

«Дім химер» спеціалізуватиметься на жахастиках: видаватимется горор-література, містичні трилери, темне фентезі, моторошні правдиві історії, футуристичні антиутопії, історичні містифікації та інші страшні книги. В Україні ця ніша поки не зайнята – видавництва з такою специфікацією в країні поки не існувало.

Видавництво «Дім химер» заснувало творче подружжя – відома українська письменниця та поетеса Вікторія Гранецька та військовий, дизайнер, поет Влад Сорд. Вони неодноразово мали спільні виступи у різних містах України, а відтепер вирішили відкрити власне видавництво, аби допомагати молодим авторам.

           Незважаючи на те, що «Дім химер» працюватиме на всеукраїнському рівні, засновники планують всюди акцентувати, що це саме вінницьке видавництво. Молоді видавці планують шукати нестандартні рішення в художньому оформленні, а також у просуванні книг авторів. Вікторія та Влад хочуть довести, що українська книга може бути бестселером.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий