Мозаїка книжкових новинок

    Ознайомитись з розмаїттям новинок художньої літератури, зокрема романами популярних авторів знаменитих бестселерів, кращими творами відомих світових сучасних письменників, книгами, що недавно були екранізовані. 


  
  Мураками, Х. Бесцветный Цкуру Тадзаки и годы его странствий : роман / Х. Мураками. – М. : Эксмо, 2015. – 320 с.
   Головний герой роману популярного японського письменника - самотній чоловік, який прагне розібратися у своєму непростому минулому, заради чого він відправляється в подорож, проходячи  через різні випробування. «Безбарвним» він став через те, що в його прізвищі немає ієрогліфа, що означає колір. Тим часом, у прізвищах чотирьох друзів його дитинства такі ієрогліфи були - «червоний», «синій», «білий» і «чорний». Протягом усього роману герой з'ясовує причини, через які він не зміг зберегти відносини зі своїми «кольоровими» друзями.

  
  Акунин, Б. Планета вода : повести / Б. Акунин. – М. : Захаров, 2015. – 416 с. - (Новый детективъ).
  Це передостання книга із серії оповідань про сищика Ераста Фандоріна складається з трьох повістей. За авторською класифікацією перша повість «Планета вода» відноситься до «технократичного» детективу, оскільки ХХ століття за технологіями далеко пішло від попереднього. Головному герою, який бореться  зі злом, належить плавати на субмарині і пірнати в глибини моря. У другій повісті «Парус одинокий», написаній у жанрі «ностальгічного» детектива, Фандорину при розслідуванні чергового злочину належить підкорювати річку, що тече через ліси Заволжської губернії. Дія третьої повісті «Куди ж нам плисти?» відбувається в один-єдиний день - 31 грудня 1912 р. Її жанр трактується автором як «ідіотичний» детектив. Прочитаєте - зрозумієте чому.

  
  Жадан, С. Життя Марії : вірші / С. Жадан. – К. : Книги - XXI, 2015. – 184 с.
  Нова книжка віршів та перекладів популярного українського письменника та  поета містить 80 текстів: 60 віршів самого автора і 20 перекладів поезій  польського поета Чеслава Мілоша. За словами автора, ця книжка про любов і ненависть. «Вона особлива тим, що писалась як щоденник – за доволі короткий термін. Відрізняється особливо контрастним поєднанням внутрішнього та зовнішнього, світлого та темного», – говорить письменник.
 Я не знаю нічого про неминучість спокути.
Я не знаю, де вам жити і як вам бути.
Я говорю про те, що кожному з нас властиво.
Якби ви знали, як нам усім не пощастило.

    Каттон, Э. Светила : роман / Э. Каттон. – М. :Азбука, Иностранка, 2015 – 800 с.
 До основи книги новозеландської письменниці, наймолодшого лауреата Букерівської премії (їй лише 28 років) покладена цікава детективна історія, що заснована на астрології.

   Улицкая, Л. Лестница Якова : роман / Л. Улицкая. – М. : АСТ, 2015. – 736 с.
  Роман написаний у стилі сімейної хроніки. У книзі описані долі багатьох поколінь однієї родини протягом майже двох століть. Родинні зв'язки, любов і дружба, втрати і розставання на тлі політичних та історичних процесів - ці вічні і знайомі всім теми роблять книги популярної письменниці затребуваними для мільйонів читачів.

   Кинг, С. Кто нашел, берет себе : роман / С. Кинг. М. : АСТ, 2015. – 448 с.
  Це черговий містичний трилер, де незадоволені читачі здійснюють напад на знаменитого письменника. Чим же він їм не догодив? Про це ви дізнаєтесь, прочитавши нову книгу легендарного майстра літературного жаху.


 
  Кокотюха, А.  Чорний ліс : роман / А. Кокотюха. – Х. : Клуб Семейного Досуга, 2015. – 304 с.
  Дія книги відомого українського письменника відбувається на Волині під час Другої світової війни. Головному герою - колишньому міліціонерові з Миргорода, зекові, радянському диверсанту - не так просто розібратися, хто ж є ворогом його народу. Він, передусім, прагне справедливості. На чий же бік він стане?


  
     Бракен, А.  Темные отражения : роман / А. Бракен. – М. : АСТ, 2015. – 480 с.
 У книзі починаючої американської письменниці розповідається про світ майбутнього, в якому таємнича хвороба забрала життя більшості дітей. Ті, що вижили, знайшли у себе дивні здібності. Усіх їх тепер тримають в концтаборах, позбавивши свободи, звичного життя та індивідуальності. Головна героїня провела в таборі шість довгих років, але, врешті-решт, їй вдалося втекти. Приєднавшись до групи інших втікачів, вона шукає місце, де такі, як вона, можуть почувати себе в безпеці ...

  
  Поляков, Ю. Любовь в эпоху перемен : роман / Ю. Поляков. – М. : АСТ, 2015. – 512 с.
 Новий роман культового письменника виправдовує свою назву. Це тонка розповідь про складні стосунки головного героя, редактора тижневика «Світ і ми», з трьома головними жінками його життя. І в той же час це спроба розібратися в епосі Перебудови, розвіяти міфи, зрозуміти її таємні пружини, світлі і темні сторони.


 
   Куява, Ж.  Гордієві жінки : роиан / Ж. Куява, - Х. : Клуб Семейного Досуга, 2015. – 288 с.
 Книга української письменниці і журналістки розповідає історію про родинні таємниці та людські стосунки. Три сестри — Софія, Лія і Мія — живуть багато років на віддаленому хуторі. Та настає день, коли священна для них кімната матері відкриває неймовірні таємниці про родичів. І сестри наважуються нарешті круто змінити своє життя...


 
  Ю Несбе Кровь на снегу : роман /  Ю Несбе. – М. : Азбука, 2015. – 192 с.
   Норвезький майстер інтелектуального детективу знову радує читача - цього разу історією про кілера, якому замовили кохану жінку. До речі, американці вже купили права на екранізацію цього гостросюжетного трилера і запросили Леонардо Ді Капріо на роль продюсера.

  Булатова, Т.  Три женщины одного мужчины : роман  / Т. Булатова. – М. : Эксмо, 2015. – 448 с.
 Головний герой був упевнений, що проживе зі своєю дружиною все життя - адже і звуть їх однаково, і друзі у них спільні, і діти - чудові. Але є  одна мудрість: «Життя прожити - не поле перейти». І зміст цих слів герой збагнув, коли зрозумів, що не буває тільки білого і тільки чорного, тільки правильного і тільки неправильного. І половина - це не обов'язково одна друга, всупереч законам математики і логіки ...

   Маринина, А. Казнь без злого умысла : роман / А. Маринина. – М. : Эксмо, 2015. – 480 с.
   Улюблена героїня Анастасія Каменська зі своїми колегами оперативниками розслідує черговий злочин, розкрити яке під силу тільки їй.

   Кинг, С. Парень из Колорадо : роман / С. Кинг. – М. : АСТ, 2015. – 192 с.
  Цей містичний роман з елементами класичного детективу тримає читача в напрузі з перших сторінок і до самого кінця. На маленькому острові поблизу узбережжя штату Мен знайдений труп молодого чоловіка, але при ньому не виявлено жодних документів. Хто він? Що привело його у відокремлене місце? І чи справді, як стверджує поліція, причиною смерті став нещасний випадок? Два місцевих журналіста вирішують розкрити таємницю загибелі незнайомця самостійно. Але чим далі просувається їхнє розслідування, тим більше виникає питань і тим менше на них відповідей ...

  Маринина, А.  Ангелы на льду не выживают : роман в 2 т. / А. Маринина. – М. : Эксмо, 2014. 
 Том 1. – 352 с.
 Том 2. – 352 с.
   Фігурне катання - красивий і витончений спорт. Мільйони людей із завмиранням серця стежать за виступами фігуристів. І ось у цей казковий світ похмурою тінню вривається жорстоке вбивство. Застрелений тренер вищої категорії, людина-легенда, майстер, який зростив не одного чемпіона. Насті Каменської та її друзям відкривається правда про нелюдськість і цинізм, що просочили  блакитний лід. Лід, на якому ангели не виживають ...

  Дэшнер, Дж.  Бегущий по лабиринту : роман / Дж. Дэшнер. – М. : АСТ, 2014. – 444 с.
   Вчора вони були звичайними хлопцями - слухали реп і рок, бігали за дівчатами, ходили в кіно… Сьогодні вони - пішаки у чужій грі, викрадені невідомо ким для участі в жахливому експерименті. Їхня пам'ять стерта. Їхній новий будинок - гігантський комплекс, відгороджений від ще більш величезного лабіринту стінами, що розсуваються вранці і замикаються ввечері. Хлопці не сумніваються: якщо вони зуміють розгадати таємницю лабіринту, то вирвуться з ув'язнення і повернуться додому. Але хто ризикне життям заради спільної мети? Хто піде  на вірну смерть?

    Вишневский, Я. Л.  Гранд  : роман / Я. Л. Вишневский. – М. : АСТ, 2014. – 384 с.
   Ця книга - новий пронизливий роман майстра тонкої, чуттєвої прози. Письменник ніби водить нас за номерами історичного готелю, в якому в різний час жили Гітлер, де Голль, Марлен Дітріх,  Шакіра,  Путін,  і  розкриває секрети його сучасних постояльців. Тут за кожними дверима ховається самотність, але готель «Гранд» всім дасть шанс змінити свою долю.

  Уотсон, С. Дж.  Прежде чем я усну : роман / С. Дж.  Уотсон. – М. : АСТ, 2014. – 448 с.
  Багаторічна лікарська практика автора книги допомогла йому дуже правдоподібно описати втрату пам'яті головною героїнею і пошук нею істини. І хоча сюжет з амнезією заяложений до неможливості, письменнику вдалося вдихнути в нього нове захоплююче життя.

  Санаев, П. Хроники Раздолбая. Похороните меня за плинтусом 2 : роман / П. Санаев. – М. : АСТ, 2014. – 480 с.
   Даремно автор побоювався, що залишиться письменником однієї книги - драматичної та іронічної історії «Поховайте мене за плінтусом». Читацький успіх нового твору остаточно перевів його до розряду сучасних популярних прозаїків. Головний герой - привабливий 19-річний Раздолбай з інтелігентної радянської сім'ї, який плив за течією, вважаючи майбутнє простим і визначеним -  потрапив у 1991 рік. З його забавних пригод вийшов глибокий роман про дорослішання, про особистий вибір, кохання та сенс життя.

  Кинг, С. Мистер Мерседес  : роман / С. Кинг.  – М. : АСТ, 2014. – 480 с.
 Похмурий детектив неперевершеного майстра жахів - це історія масового вбивства, скоєного за допомогою машини, і боротьба колишнього поліцейського із злочинцем, який пророкує нову трагедію. Вісім убитих і п'ятнадцять поранених на рахунку безслідно зниклого вбивці. Стівен Кінг написав трилер, що змусить вас з жахом озиратися на кожен проїжджаючий «мерседес» і абсолютно по-іншому дивитися на людей, з якими ви стикаєтеся щодня.

  Шкляр, В. Тінь сови : роман / В. Шкляр. – Х. : Клуб Семейного Досуга, 2014. – 304 с.
  Одвічна історія про кохання та журбу двох молодих людей — Степана та Катерини, життя яких сповнене світлої поезії і драматизму. Не було в Степана людини ближчої, ніж кохана. Але чи палає в її серці такий же вогонь любові?

 
   Роздобудько, І. Одного разу : роман /  І.  Роздобудько. – Х. : Клуб Семейного Досуга, 2014. – 224 с.
  Це книга-сповідь, історія життя з авторськими коментарями. Одного разу ми народжуємося на світ, потім починаємо шукати сенс життя, робимо помилки, розчаровуємося, падаємо, злітаємо, віримо, зневірюємося… Книга, що її автор  назвала неправильною книгою. Неправильною в тому сенсі, що вона не підпорядковується жодним літературним шаблонам, як і саме життя не можна з певністю окреслити контурами.


  Коэльо, П.  Адюльтер  : роман  / П.  Коэльо. – М. : АСТ, 2014. – 352 с.
  У  новому романі найпопулярніший  письменник  досліджує один з аспектів людського життя. Його героїня, журналістка Лінда, почуває себе нещасливою, незважаючи на те, що у неї є успішна кар'єра, хороший чоловік і діти. Одного разу вона зустрічає свою шкільну любов Якоба, який став успішним політиком, і знаходить те саме, чого їй так бракувало - пристрасть. Їй доводиться вибирати: або залишитися вірною дружиною і зберегти сім'ю, або піддатися спокусі і зруйнувати своє надійне усталене життя.


  Браун,  Д. Инферно : роман / Д. Браун. – М. : АСТ, 2013. – 544 с.
  Найочікуваніший  роман, в основі якого лежать нові пригоди героя «Коду да Вінчі» - професора Гарвардського університету Роберта Ленгдона. Дія роману розгортається серед історичних пам'яток Флоренції, Венеції та Стамбула XIII століття і переплітається з сюжетом «Божественної комедії» Данте. Спираючись на рядки епічної поеми, головний герой  має знайти відповіді і вирішити, кому довіряти.

  Роулинг,  Дж. К.  Случайная вакансия : роман / Дж. К. Роулинг. – М. : Иностранка, 2013. – 576 с.
  Перший твір, що був створений відомою письменницею для дорослої аудиторії. У провінційному англійському містечку несподівано звільняється місце члена місцевої ради. Ця подія глибоко шокує городян та зароджує конфликтну ситуацію, обумовлену боротьбою за звільнене крісло.  Хто зуміє перемогти на виборах, наповнених пристрастю, лукавством і несподіваними викриттями?

    Зендкер, Я.-Ф.  Искусство слышать стук сердца : роман / Я.-Ф.  Зендкер. – М. : Азбука-Аттикус, 2013. – 384 с.
  Дебютний роман німецького журналіста, що  відразу ж завоював  міжнародне читацьке визнання,  розповідає про життя успішного адвоката, чиє минуле оповите темрявою.

         
    Вишневский, Я. Л.  На фейсбуке с сыном : роман / Я. Л.  Вишневский. – М. : АСТ, 2013. – 384 с.
   Роман найвідомішого польського письменника -  прекрасне, глибоке  одкровення про внутрішній світ людини зі змученою сумнівами душею. Це особиста розповідь про пережите, відчуте, пропущене через себе. Книга написана від імені матері письменника.


   Беленькая, Н. Рыбы молчат по-испански : роман / Н. Беленькая. – М. : Время, 2013. – 416 с.
  Дебютний роман молодої російської письменниці піднімає непрості та актуальні питання усиновлення дітей іноземцями. Від імені головної героїні розповідається про те, як працює «чорний» ринок сиріт. Це цілий корупційний ланцюжок, куди втягнуті працівники органів опіки, дитбудинків, судді, і в якому усиновителі  такі ж  жертви, як й  усиновлені діти.


   Лапин, А. А. Утерянный рай  :  роман / А. А. Лапин. – М. : Вече, 2013. – 320 с.
  Книга поєднує дух ностальгії за радянськими часами, коли мрії були ще світлі, а високі слова ще не перетворилися на затерті штампи. В цьому романі-епопеї історія СРСР показана очима чотирьох головних героїв, які дорослішаючи, втрачають не тільки юнацькі ілюзії, але й велику державу.

 Маринина, А. Бой тигров в долине : роман в 2-х т. / А. Маринина. – М. : Эксмо, 2012.
 Неординарний задум, стрімкий сюжет, чарівні герої, бездоганні логічні ланцюжки і вразливий фінал - у книзі присутні всі ці неодмінні компоненти першокласного детектива «від Мариніної».
Впавши з балкона, на смерть розбилася молода дівчина Катя. Багато сусідів бачили, як Катю зіштовхнула вниз її старша сестра Наташа. Дівчину відразу заарештували. Проте Наташа під час трагедії гуляла зі своїм хлопцем. Але численні свідчення перекреслюють всі доводи дівчини, і, здається, ніщо не в силах їй допомогти ...
Акунин, Б. Беллона : романы / Б. Акунин. – М. :  АСТ, 2012. – 448 с.
 Це два романи в одній обкладинці, дуже різні за стилем і змістом. Об'єднує їх декілька одних і тих же персонажів і богиня війни Беллона. Події в обох книгах розгортаються на тлі Кримської війни 1855 р. у Севастополі.
  Перша книга - "Фрегат Беллона" - розповідає про життя  юнака Герасима, якому належить пережити багато пригод.
  Розповідь у другій книзі - "Чорна" - йде від третьої особи. Головний  герой - барон, який служить у складі англійської армії і б'ється у Кримській війні проти росіян. З його вини  під час прориву блокади Севастополя на річці Чорна гинуть тисячі російських солдатів. Барона починає мучити совість ...

 Улицкая,  Л. Зеленый шатер : роман / Л. Улицкая. – М. : Эксмо, 2011. –     592 с.
 Це книга про кохання, характери і долі. Троє друзів, які дружать з часів школи, поступово дорослішають, обзаводяться сім'ями, старіють, але при цьому залишаються в душі дітьми. Кожен з них – творча особистість, дисидент, затиснутий в лещатах умовностей, прийнятих на батьківщині. Не маючи свободи для того, щоб дихати, кожен з героїв зберігає любов і прагнення до мистецтва.

Поляков, Ю. Конец фильма, или Гипсовый трубач : роман / Ю. Поляков. – М. : Астрель; Изд-во ООО, 2012. – 672 с.
Довгоочікувана новинка! Заключна частина культової трилогії, до якої увійшли романи «Гіпсовий трубач, або Кінець фільму» і «Гіпсовий трубач: Дубль два».
Іскрометний гумор, хвацько закручений сюжет і витончена еротика - відмінні риси прози Юрія Полякова. І при цьому багато чоловіків вважають його мало не зрадником, а багато жінок - професійним провідником по закутках чоловічої душі.

   Зукофф, М.  Затерянные в Шангри-Ла : роман / М.  Зукофф. – М. : Эксмо, 2012 – 352 с.
Реальна історія про те, як захоплююча подорож обернулася авіакатастрофою і відчайдушною боротьбою за виживання на дикому острові, населеному тубільцями-канібалами. Автор книги - фіналіст Пулітцерівської премії. Важко повірити, але всі матеріали взяті з реальних джерел:  наведені в книзі фотографії та копії документів, а також кінохроніка, що представлена ​​на офіційному сайті автора, не залишають в цьому жодних сумнівів.

Коэльо, П.  Алеф : роман / П. Кэльо. – М. : Астрель, 2012. – 320 с.
У своєму  автобіографічному романі культовий письменник розповідає про подорож до самого себе.
Герой прагне оновити свою життєву енергію і оживити почуття, але виявляється, що він не готовий до зустрічі з дівчиною, яку колись зрадив з боягузтва, і ця зрада наклала тяжкі наслідки на все його подальше життя. Разом вони здійснять містичну подорож крізь час і простір, прямуючи шляхом любові,  прощення і відваги, що необхідно, щоб приймати неминучі виклики життя.

 Кинг, С.  Тьма, — и больше ничего : повести / С. Кинг. – М. : Астрель, 2012. – 414 с.
 Чотири повісті. Чотири двері у світ страху, болю, приреченості. Чотири історії нічних кошмарів, що втілилися наяву. Чотири нових шедеври Стівена Кінга.
«1922» - повість, що її критики вже назвали одним з кращих малих творів автора. Фермер, який вбив свою дружину заради ста акрів землі, розуміє: відплата прийде з несподіваного боку.
«Громила» - нещадна розповідь про те, на що здатна піти жінка, щоб помститися гвалтівнику.
«Щасливий шлюб» - блискуча, оригінальна варіація «вічної» казки про Синю Бороду.
«На вигідних умовах» - приголомшливий твір, в якому Кінг знову піднімає тему угоди з дияволом.

 Моэм, С. Миссис Крэддок : роман / С. Моэм. – М. : АСТ; Астрель; Полиграфиздат, 2011. – 381 с.
 Вперше російською мовою! Історія непересічної жінки з багатою уявою, яка пережила і захоплену любов, і глибоке розчарування, і радість звільнення від відносин, що зжили себе. Її обранці - добрий, але грубуватий містер Креддок і  розбещений юнак Джеральд - не змогли оцінити силу і глибину особистості жінки. Внутрішній бунт героїні заздалегідь приречений на поразку. Але програвати вона збирається гідно.

Суворов, В.  Последняя республика : роман / В. Суворов. – М. : Добрая книга, 2012. – 392 с.
 Перша книга однойменної трилогії відомого письменника, історика і військового аналітика. Грандіозна історична реконструкція подій              1920-1940-х років. Складаючи відомі та маловідомі факти і події тих років в єдину мозаїку, автор розповідає про справжні причини Другої світової війни, про які мовчали офіційна пропаганда, політики та історики у Росії та за її кордоном.

Рубина, Д. Окна : рассказы / Д.Рубина. – М. : Эксмо, 2012. – 276 с.
 Нова книга відомої письменниці - це справжній подарунок для шанувальників її творчості. До книги увійшли оповідання, на перший погляд абсолютно відмінні один від одного. Про життя, про людей та їхні долі, про самотність і кохання. Ці швидкоплинні замальовки об'єднані однією темою, що проходить крізь книгу  червоною лінією. Кожна людина, подія і спогад, про які пише автор, пов'язані в її пам'яті з яким-небудь вікном. Історії рідних, близьких людей або випадкових попутників, перехожих, що стали основою книги, є своєрідними маяками, розставленими на життєвому шляху письменниці.

 Оруэлл, Д. Дочь священника : роман / Д. Оруэлл. – М. : АСТ; Астрель; ВКТ, 2012. - 317 с.
 Цей роман - подарунок любителям англійської класичної літератури. Це реалістичний твір з яскравою, сильної фабулою. В англійській провінції живе вже немолода донька священика - покірна рабиня фанатично віруючого батька, який господарює в будинку, рахуючи кожне пенні. Однак розмірений розпорядок буде порушений, і з повсякденної домашньої рутини героїню жбурне в незнайомий світ. Убогою, але вільною волоцюгою вона пуститься в мандри по Англії .

 Коллинз, У. Мой ответ — нет : роман / У. Коллинз. – СПб. : Изд-во   К. Тублина, 2012. – 370 с.
Вперше російською мовою від автора «Жінка у білому» і «Місячний камінь»! На читача чекає захоплююча подорож у світ старої доброї Англії,  де є місце і любові, і пригодам, і детективній інтризі.
Пелевин, В.  S.N.U.F.F. : роман / В. Пелевин. – М. : Эксмо, 2012. –   480 с.
 Автор - один з головних письменників сучасності. Вихід кожної його нової книги стає справжньою подією. Новий роман-утопія розповідає про найглибші таємниці жіночого серця.
Гришэм, Д. Признание : роман / Д. Гришэм. – М. : АСТ; Астрель; Полиграфиздат, 2011. – 445 с.
 Новий приголомшливий роман від короля судового трилера! Перший тираж цієї книги склав 2,5 млн прим. Зворушлива і страшна історія хлопця, який потрапив у жорна судово-слідчої машини - безжальної і невблаганної. Якщо у когось залишалися ілюзії щодо справедливості судової системи США, то після прочитання цього роману вони розвіються назавжди.

 Уэллс, Г.  Отец Кристины-Альберты : роман / Г. Уэллс. – М. : АСТ; Астрель; ВКТ, 2011. – 414 с.
Роман від автора «Машини часу» і «Війни світів»! Вперше російською мовою! Історія емансипованої Крістіни-Альберти та її батька, який збожеволів на окультизмі.
Невідомий, незвичний Уеллс. Не фантаст, не містик, не фантазер - злий і дотепний сатирик, який витончено іронізує над штампами класичної сімейної саги.


Миллер,  Э.  Жажда боли : роман / Э. Миллер. – М. :  Эксмо, 2009. – 516 с.
Це книга про людину, нездатну відчувати біль. Доля засудила її народитися в XVIII столітті – столітті розуму,  розрахунку, атеїзму, страт і революцій. Рухомий жаданням успіху,  головна фігура роману досягає вершин кар'єри:  він прекрасний хірург, але через свою особливість не здатний співчувати своїм пацієнтам.
Роман  став помітною подією в літературному житті Великобританії і був визнаний світовим бестселером. Його заслужено порівнюють із знаменитим «Парфюмером» Патріка Зюськинда.

Лампсос, П. Непокоренная. Моя жизнь с Саддамом Хусейном : роман / П. Лампсос. – М. : Рипол Классик, 2011. – 400 с.
Головній героїні  було всього шістнадцять, коли доля звела її із Саддамом Хусейном, і вона не змогла встояти перед його привабливістю. Тридцять років вона провела поряд з своїм чоловіком.
Цей роман – історія сильної і пристрасної жінки, яка все життя спокутувала свою провину за те, що вибрала не того чоловіка…
 


        Акунин, Б.  Квест : роман - компьютерная игра / Б. Акунин. – М. : АСТ, 2009. – 426 с. – (Жанры).
Новий роман із серії «Жанри», в якій автор представляє зразки різних видів літератури,  як існуючих, так і створених  автором.
Цей гостросюжетний роман побудований за законами і логікою комп'ютерної гри. Читачеві пропонується незвичайна можливість - розгадати разом з героєм одну з головних таємниць людства, для чого доведеться відправитися до Радянського Союзу тридцятих років, а звідти перенестися в ще віддаленішу епоху.

Метаморфози / укл. С. Жадан. – Х. : Клуб Сімейного Дозвілля, 2011. – 272 с. – (Зірки української прози).
Враження, емоції, почуття, пристрасті від 10 популярних митців, які створюють сучасну українську поезію: Андрія Бондаря, Сергія Жадана, Маріанни Кіяновської, Олега Коцарева, Галини Крук, Дмитра Лазуткіна, Богдани Матіяш, Світлани Поваляєвої, Мар`яни Савки, Остапа Сливинського.
 Їхні твори приголомшують непередбачуваністю, драйвом, невпинним духом. Це суцільні перетворення, а метаморфози — це і є найкраща поезія.

Корній, Д. Гонихмарник : роман / Д. Корній. - Х. : Клуб Сімейного Дозвілля, 2010. – 336 с. – (Зірки української прози).
З давніх-давен серед людей живуть дводушники-гонихмарники, істоти, які наділені надзвичайними силами. Вони можуть керувати хмарами, викликати дощ, бурю, град або відводити їх від села.
Дівчина закохалася в хлопця, не здогадуючись, що він — гонихмарник. Чи зможуть вони бути разом?

Кури, А. Покупатели мечты : роман / А. Кури. - Х. : Клуб Семейного Досуга, 2010. – 368 с.
Ця книга -  подорож лабіринтами душі. Загадковий вчитель розповість, як втілити свої мрії в реальність, як у повсякденній рутині знайти своє щастя і віднайти гармонію, допоможе відшукати відповіді на найпотаємніші запитання.
Кожна людина – це скриня, наповнена таємниць і нездійсненних мрій. Але нам під силу зробити їх реальністю. 

Браун, Д. Втрачений символ : роман / Д. Браун. – Х. : Клуб Сімейного Дозвілля, 2010. – 608 с. – (Світові бестселери українською).
Автор розкриває таємницю масонів, яку вони приховували століттями. На межі життя і смерті головний герой  розгадує їхній секрет. Але чи треба людям знати його?Ванье, Н. Остаться в живых : роман / Н. Ванье. - Х. : Клуб Семейного Досуга,  2011. – 384 с.
       Тривалі століття  вовки були запеклими ворогами евенів-оленярів і були приречені на знищення. Та Сергій порушив традиції: не зміг підняти руку на вовчицю. До того ж,  всупереч волі батька, полюбив дівчину Настю. Він ніколи не проміняє її на будь-яку іншу красуню!
Чи вимолить Сергій прощення у своїх рідних?  Він іде в тундру і мало не гине, але на допомогу приходять вовки. І тепер вовча зграя  - його єдина сім'я.

Пика, М.-Л. Сердце матери : роман / М.-Л. Пика. - Х. : Клуб Семейного Досуга, 2011. – 240 с.
Коли Марі-Лора почула страшний діагноз – рак – світло згасло в її очах. Адже вона - мати чотирьох дітей! Наймолодшій донечці всього два роки! Марі-Лора вирішила знайти сім'ю, яка б прийняла  її дітей, але отримала відмову: судя, а не вона, вже після її смерті вирішить долю малюків. Чиновники не знали, на що здатна мати у відчаї..
Ця книга – остання сповідь, втілення материнської любові, що не вмирає навіть після смерті.


Пиколт, Д. Хрупкая душа : роман / Д. Пиколт. - Х. : Клуб Семейного Досуга, 2010. – 544 с.
Не можна прожити життя без потрясінь, але  деякі потрясіння просто неможливо пережити!
Коли дівчинка народилася, лікарі сказали, що з кожним роком вона буде відчувати все сильніші болі – її кістки будуть ламатися сотні разів. Мати подає в суд на медиків, які не попередили її про захворювання майбутньої дитини. Та чи мають право батьки позбавити життя дитини, навіть якщо вона приречена на нестерпний біль?


Маринина, А. Личные мотивы : роман в 2-х т. / А. Маринина. – М.: Эксмо, 2011. -                
 Минуле невідривно дивиться в майбутнє, а щоб розібратися в сьогоднішньому дні, треба озирнутися назад. Злочин, який розслідує приватний детектив Анастасія Каменська, своїм корінням сягає в далеке  минуле.
 Хтось вбив смертельно хворого хірурга, який давно залишив лікарську практику. Отже, була якась небезпечна таємниця у минулому цього лікаря, і помста наздогнала його на порозі смерті.Леви, М. Семь дней творения  / М. Леви. – М. : Махаон, 2009. – 364 с.  
Твір найпопулярнішого сучасного французького письменника - свого роду притча, але притча весела. Бог і диявол, щоб вирішити одвічну суперечку Добра і Зла, посилають на Землю двох своїх «агентів»,  яким дається сім днів і сім ночей.
У кожного своє завдання, їм дозволено все, окрім одного: їм не можна зустрічатися, та вони і не знають про існування один одного. І ось одного разу…

Комментариев нет:

Отправить комментарий