суббота, декабря 29, 2018

Кращі книги 2018 року за версією Білла Гейтса


Один з найвідоміших підприємців світу, власник «Microsoft» Білл Гейтс щороку традиційно публікує у своєму блозі топ книг, які йому найбільше сподобалися. У 2018 р. Білл назвав 5 книжок, серед яких – мемуари, розслідування та навіть філософія.

Т. Вестовер «Учениця. Зрадити, щоб знайти себе». Тара не ходила до школи і не відвідувала лікарів до 17 років, тому що її батько був мормоном і вірив у кінець світу. Через це сім’я Вестоверів жила в ізоляції від цивілізованого світу. У своїх мемуарах письменниця розповідає, як жага знань змусила її піти проти сімейних правил і отримати вчений ступінь у Кембриджському університеті.
П. Шар «Армія без людей. Автоматизована зброя і майбутнє війни». На свята більшість людей навряд чи замислюється про автоматизовану зброю, але Гейтс вважає, що від цієї книги важко відірватися. У ній обговорюється досить складна тема використання штучного інтелекту в озброєнні, але автор чітко пояснює всі плюси і мінуси автоматизованої зброї. Шар чудово розбирається в питанні – ветеран війни, він допомагав уряду США розробляти закони про використання подібного озброєння.
Дж. Каррейра «Дурна кров». Автор опублікував у вигляді книги власне розслідування про зліт і падіння скандального медичного стартапу «Theranos». За словами Гейтса, історія компанії виявилася більш неймовірною, ніж він думав, і від книги було важко відірватися. У книзі є все – хитрі афери, корпоративні інтриги, історії, що підірвали ЗМІ, зруйновані сім’ї та крах компанії, що спочатку оцінювалася майже у $10 мільярдів.
Ю. Н. Харрарі «21 урок для 21 століття». Ця книга повністю присвячена сьогоденню. Якщо наприкінці 2018 р. ви ще не до кінця розумієте, що відбувається у світі, то твір допоможе розібратися в ситуації і замислитися, з якими труднощами стикається людство.
Е. Паддікомб «Медитація і усвідомленість. 10 хвилин на день, які приведуть ваші думки у порядок». Білл Гейтс разом із дружиною Меліндою нещодавно стали захоплюватися медитацією, і ця книга дуже їм допомогла. Паддікомб починає розповідь з історії про те, як простий студент став буддійським ченцем, а потім євангелістом медитації. Якщо ви хочете спробувати практикувати усвідомленість, це керівництво буде просто ідеальним варіантом.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий