пятница, апреля 08, 2011


З метою популяризації художньої літератури серед молоді 7 квітня 2011 року співробітники відділу документів з гуманітарних наук ОУНБ ім. О. Гмирьова у приміщенні Європейського університету презентували проект «Створимо націю читачів!», що діє у бібліотеці за програмою «Бібліоміст». Бібліотекарі представили сучасні можливості бібліотеки, унікальний фонд художніх творів.
 Усі присутні – студенти та викладачі вузу - зацікавилися незвичайною акцією «Бібліомаршрут», неординарною та корисною зустріччю-дискусією з творчою інтелігенцією міста «Книжкові пристрасті успішних людей», можливістю стати активним учасником вуличного бліц-опитування «Book – симпатія». Велику увагу привернув конкурс «Прихили своє серце до книг» у двох номінаціях: «Book – фотографія» та «Book – слоган», що зараз триває у бібліотеці.
Учасники презентації підтримали ініціативу бібліотеки та виявили бажання брати участь в акціях та заходах, що будуть проводитися під час реалізації проекту «Створимо націю читачів!».Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

1 комментарий:

  1. Книгожорка22 июня 2011 г., 12:58

    А где узнать что будет еще по вашему проекту? А то заинтересовать заинтересовали, а что будет дальше, может конкурсы какие или еще что-то?

    ОтветитьУдалить