четверг, мая 05, 2011

Будь стильним – користуйся бібліотекою


28 березня – 3 квітня Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека провела Тиждень відкритих дверей «Будь стильним – користуйся бібліотекою!» у рамках проекту «Створимо націю читачів!».
Кожний день Тижня від 16.00 до 17.00 у бібліотеці діяла акція «флеш-час» для всіх, хто бажає отримати безкоштовний читацький квиток до кінця року. Програма Тижня включала екскурсії по бібліотеці. Учасниками екскурсій були студенти Миколаївського державного аграрного університету, Миколаївської філії Європейського університету, Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова, Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв, Миколаївського коледжу культури і мистецтв, учні Миколаївського економічного ліцею № 2. Усього протягом цих чотирьох днів бібліотеку відвідали 143 екскурсанти, які були тут уперше. Після екскурсії до їхньої уваги була запропонована яскрава презентація книг в одному з провідних відділів бібліотеки – документів з гуманітарних наук.
Бенефіс сучасних бестселерів «Смачне» читання, або Бібліогурманія» запропонував твори таких відомих авторів, як Пауло Коельо, Ієн Мак’юен, Даніела Стіл, Марк Леві, Ричард Матесон та багатьох інших. Твори цих авторів користуються попитом у читацької аудиторії завдяки можливості поринути у життя і неповторне світовідчуття іншої людини. Книги, що написані легкою мовою, зрозумілою сучасному читачу, розповідають про кохання, вибір долі – про все, що живо хвилює кожного з нас.
Не обійдені увагою були й видання, що вийшли у серіях: «Лауреати Нобелівської премії», «Зарубіжна класика», «Бібліотека Шевченківського комітету», «Історичний роман», «Історія загадок і таємниць», «Історія України в романах», «Інтелектуальний бестселер», «Ліки від нудьги», «Мона Ліза» - цілий безмежний світ найцікавіших книг. Сюди увійшли твори як вітчизняних, так і зарубіжних авторів різних жанрів, наприклад, історичні і детективні романи, сучасні філософські твори та твори лауреатів престижних премій тощо. «Відкрий для себе цілий світ» - так було названо презентацію видань, різноманіття яких задовольнило б найвимогливішого читача.
Познайомитися з невигаданими героями, унікальність життя яких не викликає сумніву, запросив гостей бібліотеки прес-круїз «У сяйві світових імен», що також відбувся у відділі документів з гуманітарних наук. Цікаві сторінки біографій відомих і найбільш значущих осіб, серед яких були Агата Крісті, Михайло Булгаков, Шопен, Рафаель Санті та інші, стали об’єктом пильної уваги учасників прес-круїза.
Живий відгук молоді викликала презентація проекту «Створимо націю читачів!», що стартував у бібліотеці ім. О. Гмирьова у поточному році. Ідея та завдання проекту виявилися близькими та зрозумілими багатьом бібліотечним відвідувачам. Деякі з учасників заходів висловлювали своє ставлення до проекту на фліп-чарті у холі бібліотеці.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправка комментария