пятница, июня 24, 2011

Аксесуари, що необхідні кожній модниці влітку 2011 рокуЧи замислювалися ви колись над питанням: чому про книги починають забувати і віддають перевагу сучасним технологіям? Одна з версій: тому, що люди хочуть «йти в ногу з часом». Саме модним тенденціям у літературі присвячена ця стаття.
Літо - пора відкриттів, ночей при місяці під відкритим небом і, звичайно ж, поїздок на море. Стовідсотковим хітом літа є відпочинок. Якщо ж ви вже вирішили куди поїдете і як проведете свою відпустку, -  виберіть, що почитати в дорозі. І не має ніякого значення, їдете ви на машині або в поїзді, на маршрутному таксі або в автобусі.


Перший  хіт цього літа - аудіокнига. Зараз є безліч різновидів цих книг, вони продаються в магазинах, їх можна завантажити на сайтах, а також взяти у бібліотеці. Пропонуємо декілька з  найпопулярніших книг цього формату.
Роман "Портрет Доріана Грея" — найбільший твір Оскара Уайльда, вершина його творчості. Розповідь про вродливого юнака, який власне сумління зосередив у портреті, надовго зайняла місце в умах людей XIX століття. Було написано понад двісті різних рецензій, та в одному літературні критики були одностайні: твір має яскраві риси інтелектуального роману.
Твір "Вино з кульбабок" виділяється серед літературної творчості Рея Бредбері особистими переживаннями письменника. Це багато в чому автобіографічна книга, дія якої відбувається влітку 1928 року у вигаданому місті Грін Таун штату Іллінойс.
Гордість жінки, практично убогої  і абсолютно вільної - у своїй бідності, у своїй іронії, у силі свого характеру ... Чи є щось рівне такій гордості? Про це – роман  «Гордість і упередження» Джейн Остін. Книга, без якої зараз не існувало б, напевно, ні «психологічного» роману, ні «феміністської» літератури, ні  «елітної» прози як такової!
Не дивлячись на цей сучасний аудіоформат, книги змушують задуматися, поміркувати, заглянути в глибини свідомості. Це неспроста, тому що наступний хіт літа цього сезону - філософський погляд на життя.


У темряві  особливо далеко не заглянеш, але саме для цього нам і необхідні сучасні технології. У будь-який час, за любої погоди і висвітленні ви можете читати свої улюблені твори в електронному форматі, це запорука здійснення третьої  тенденції літа – всепоінформованість.
І наостанок у нашому списку, але далеко не на останньому місці в нашому житті, - Книга в її класичному вигляді. Кожна модниця, стежачи за тенденціями розвитку хітів нового сезону, завжди пам'ятає фразу: «Класика завжди в моді!». Тим більше, що книги бувають дуже різними за своїм зовнішнім виглядом, наприклад, це може бути книга-ліліпут, яку вперше ввела Марія Антуанетта за своєю примхою.
 Справа в тому, що їй захотілося завжди мати під рукою свою улюблену книгу. Причому так, щоб вона містилася в її правій рукавичці. Зараз ця книга -  такий же необхідний аксесуар будь-якої модниці, як і маленьке чорне платтячко від Коко Шанель.
          У цілому, як би не мінялася мода, якщо ви з книгою - ви виглядаєте неповторно і завжди дуже актуально.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

1 комментарий:

  1. Книгожорка10 июля 2011 г., 18:24

    Класс, я тоже хочу Э-книгу!!!

    ОтветитьУдалить