среда, октября 24, 2012

Книжкова «пробка»В останні роки кількість захоплених читанням людей істотно скоротилася. Тому ініціативна група творчих однодумців австралійського міста Мельбурна зібрала цілу «гору» різноманітної літератури, розклала її на центральних тротуарах і проспектах, щоб хоч на кілька днів література перемогла автомобільний потік.


Тисячі книг-світлячків запрудили вулиці Мельбурна, не даючи пройти пішоходам і проїхати автомобілям. Вони немов беззвучно закликали  оточуючих: зупинись, не поспішай, подумай, погортай книгу! Така незвичайна інсталяція привертала увагу мешканців міста до читання.


Суттєву допомогу у зборі книг і організації цієї інтелектуальної інсталяції зіграли добровольці з числа жителів Мельбурну, але основну частину літератури пожертвували міські бібліотеки і Армія порятунку. «Сяюча річка» з книг красувалася на вулицях Мельбурна кілька днів, і можна було спостерігати, з яким здивуванням люди ходили вздовж цього багатства, гортаючи, перебираючи і розглядаючи книги. А на завершення проекту вподобані томики всі бажаючі могли забрати із собою, причому в необмеженій кількості.
Як вам така ідея просування книг?


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий