понедельник, октября 29, 2012

Міські квартали на книжкових полицях


 

Практично у кожного з нас вдома є особиста бібліотека. У когось вона навіть вельми вражаючих розмірів. А ось лондонський художник Денієл Стрейт придумав спосіб, як перетворити книжкові полиці на міські квартали. Принаймні, у візуальному плані.


Художник працює над проектом, у рамках якого він має намір створити ціле місто, розташоване на корінцях книжок, що стоять на полицях. За основу він взяв свій рідний Лондон. Денієл Стрейт малює на комп'ютері і роздруковує в паперовому варіанті відомі лондонські будівлі і цілі квартали для того, щоб згодом наклеїти ці зображення на корінці книг. Там, де стоять відразу кілька книг з однієї серії, він клеїть цілі квартали історичної лондонській забудови. Одиничні, унікальні видання художник перетворює на окремі будинки британської столиці.


У наш час паперові книги з кожним днем ​​втрачають свою цінність і популярність. Ось тому Денієл Стрейт і вирішив перетворити їх на витвір мистецтва - хоч у такому вигляді, як він вважає, у них з'являється шанс залишитися на наших книжкових полицях.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий