понедельник, ноября 26, 2012

Персонажі на обмін
«Прийдеш з однією повістю - підеш з іншою», - під таким інтригуючим гаслом у Колумбії працює один з книжкових магазинів. Оригінальну і дуже розумну рекламу  розробила для нього рекламна фірма. Вийшли не просто плакати для зовнішньої реклами, а принти-ребуси. Чому ребуси? Якщо придивитися, то можна побачити відразу кілька персонажів відомих книг на цих принтах.


У дитячих розвиваючих книгах, журналах і підручниках часто друкують цікаві ігри на кмітливість, подібно картинкам, на яких потрібно відшукати певну кількість кішок, мишок, пташок, вписаних у малюнок так, що й не зразу знайдеш. Ця ідея і лягла до основи серії рекламних плакатів. Мигцем глянувши на ілюстрацію, кожен побачить Червону Шапочку, Білосніжку і хлопчика-чарівника Гаррі Поттера. Але всередині причаївся ще один персонаж, який нічим не пов'язаний з попереднім.


Так, принт з Червоною Шапочкою приховує в собі зображення Мобі Діка, Білосніжка - знаменитого сищика Шерлока Холмса, а Гаррі Поттер майстерно ховає Троянського коня. Така реклама «Два персонажа на одному постері»  стимулюють бажання підростаючого покоління читати гарні добрі книги.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий