пятница, февраля 28, 2014

«Котячі» книги

    У котів та їхніх господарів сьогодні є привід для свята - 1 березня відзначається Всесвітній день котів. Традиція святкування цього дня виникла стихійно, і хоча досі «котяче» свято ніде офіційно не затверджено, це не заважає любителям цих тварин вшановувати своїх вихованців.
     Ми пропонуємо вам книги, головними героями яких є коти.      Е.Т.А. Гофман «Життєві погляди кота Мурра». Класика «хвостатої» літератури - сатиричний роман видатного німецького письменника вийшов на початку ХІХ ст. Історія політичних бурь Німеччини очима розумного кота-філософа. Автор демонструє блискуче знання людської та котячої натури.


   
   Е. По «Чорний кіт». Невелика розповідь визнаного майстра детективного жанру  про людське падіння. Чорний кіт, який був спочатку улюбленцем господаря, гине від його ж руки. А у фіналі - вже інший кіт, але майже точна копія загиблого, викриває вбивцю.
   
     В. Майрон «Дьюї. Кот з бібліотеки, який потряс весь світ». Які переживання може винести тварина? Скільки життів у кішки? Як вийшло, що нещасний кошеня-підкидьок зробив маленьку бібліотеку місцем зустрічі навколишніх жителів і центром   для багатьох туристів? Про це та багато іншого розповідається в цій зворушливій книзі, пронизаній щирою любов'ю до всіх котів планети.     І. Бояшов «Шлях Мури». Цікавий роман-притча. На тлі пригод звичайного кота, який втратив під час війни в Боснії своїх господарів та йде через всю Європу, щоб їх знайти, вирішуються досить серйозні питання.

    А. Екслер «Записки кота Шашлика». Ви ніколи не замислювалися над тим, що твориться в голові у вашого домашнього улюбленця? Ви впевнені, що він дійсно любить вас неземною любов'ю й на коліна підіймається  для того, щоб показати вам свою прихильність? Ви знаєте, чому кішки не люблять собак? Відповіді на всі ці питання - у цій книзі. Повість принесе справжнє задоволення не тільки любителям котів, а й усім читачам, які цінують легку, динамічну та дотепну мову.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий