четверг, ноября 03, 2016

Апетитна книга


   Якщо ви небайдужі до фаст-фуду і не можете відмовити собі в задоволенні помилуватися апетитними сендвічами, але в той же час намагаєтеся пам'ятати про дієту і не вживати «заборонених» продуктів, то ілюстрована книга польського дизайнера і фотографа Павла Піотровські стане для вас справжньою знахідкою. «Книга-сендвіч» - це забавний проект, правда, вона виглядає настільки смачно, що на голодний шлунок її краще не гортати.


   Книга припаде до душі і малюкам, і дорослим, адже її сторінки - це реалістичні тривимірні зображення листя салату, помідорів, сиру, цибулі і м'яса, словом, всіх інгредієнтів «правильного» бутерброда. Це як раз той випадок, коли художня ідея може бути не тільки оригінальною, а й апетитною. Розгляд картинок схожий на візуальний перекус - приємно і фігурі не шкодить.
   Щоб домогтися повної відповідності картинок справжнім  продуктам, дизайнер виконав характерні дірки в «сирних» сторінках, закруглив края «помідорових» листів, зім'яв «салатні» глави і не забув про «кільця» паперового лука.
   При перегляді фотографій креативного творіння Павла Піотровські залишається побажати вам лише смачного!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправка комментария