понедельник, мая 06, 2019

Суперкнижки для супердівчат


Жінка може займатися будь-якою справою: майструвати літаки, вести бізнес, лікувати, виховувати дітей, грати у футбол та літати в космос. Пропонуємо вашій увазі 10 книжок про неймовірних жінок від неймовірних жінок. У добірці – корисна інформація про тайм-менеджмент, врегулювання кризових ситуацій та творчої праці, а ще просто багато мотиваційних історій. Ці книжки – порція натхнення!

М. Лівін, К. Бабкіна «Сила дівчат». Збірка історій про видатних українок, які змінювали та змінюють цей світ: науковиця Ніна Вірченко, засновниця благодійного фонду для онкохворих дітей Оля Кудіненко, рятівниця Настя Овчар… 50 життєписів талановитих та сильних дівчат. Надихаюча книжка для малечі, підлітків і дорослих.
Л. Вандеркам «Я знаю, як їй все вдається. Тайм-менеджмент успішних жінок». Книжка розповість, як планувати час, успішно поєднувати материнство та роботу. Це – новий формат тайм-менеджменту для мам. Авторка пропонує відмовитися від щоденного планування та перейти на тижневий і місячний формат.
Б. Квінн «Неймовірні. П’ятнадцять жінок, які творили мистецтво та історію». Американська дослідниця історії мистецтва Бріджит Квінн оповідає про життя і творчість 15 неймовірних мисткинь із різних країн та епох – від XVII ст. і дотепер. Це жінки, які залишаються менш відомими, але чий внесок у культурну спадщину – все ж вагомий і гідний, щоб про них заговорили.
Дж. Кемерон «Шлях митця». Ця книжка-практикум для здолання психологічних бар’єрів та розвитку творчих здібностей є 12-тижневим курсом щоденних занять, що допоможе митцю-початківцю розгледіти в собі нові, несподівані таланти, приспані скептицизмом, насмішками, некомпетентною критикою та різними комплексами.
«Це зробила вона», «Це теж зробила вона». Добірка історій про видатних українок «Це зробила вона» вчить, що жінка може добитися всього чого хоче, незалежно від сфери діяльності. Жінки зробили багато, але багато їхніх звершень ще попереду. «Це теж зробила вона» – друга частина, в якій ви дізнаєтеся ще про понад 100 історій про надзвичайних жінок.
Т. Марценюк «Гендер для всіх». Книжка пропонує здійснити екскурс у гендерні питання України та світу, містить пояснення, що таке гендер, рівність, свобода та чому так важливо говорити про це. Авторка за допомогою статистики та реальних кейсів розповідає про суспільну нерівність та допомагає знайти її вирішення.
М. Юсуфзай «Я – Малала. Історія незламної боротьби за право на освіту». Мемуари лауреатки Нобелівської премії миру становлять розповідь про найстрашніші часи Пакистану – початок талібанського терору. У той час свободу жінок утискали, школи для дівчат масово закривались і знищувались, а за найменшу непокору карали побоями або ж навіть смертю. Жінкам заборонялося навчатись та навіть читати. Малала мала мужність не мовчати у важкі часи. Вона вела блог на BBC, де говорила про важливість освіти та права жінок.
М. Карачина «Never stop». Книжка не лише про біг, а й про мотивацію. Учасниця світових марафонів та півмарафонів Марі Карачина надихає на зміни. Вона розповідає, як зробити спорт частиною життя, як змотивувати себе на перемоги. Книжка буде цікавою кожному, хто хоче почати займатися спортом. І хто хоче навчитися в усьому йти далі – і ніколи не зупинятися.
А.-М. Слотер «Між двох вогнів. Чому ми досі обираємо між роботою та сім’єю». Політолог, працівниця команди Гілларі Клінтон Анна-Марі розповідає про реальне становище у США та світі жінок, які працюють. Авторка аналізує, чому жінки не можуть мати все і чому досі в суспільстві існує стереотип, що лише жінки можуть добре виховувати дітей та робити хатню роботу.
Дж. Бекол «Право на помилку. 25 успішних жінок розповідають про те, чого їх навчили власні помилки». У книзі зібрано 25 зізнань відомих жінок про найбільші помилки. І те, як саме вони надихнули на зміни і подальші перемоги, допомогли стати тими, ким вони є зараз, і не дозволили здатися.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправка комментария