воскресенье, февраля 04, 2018

Найкрасивіший книжковий магазин у світіВиявляється, існують у світі не тільки незвичайні книги, а й неординарні книжкові магазини. Одним з таких об’єктів є торгова точка «Libreria El Ateneo», розташована в Буенос-Айресі (Аргентина).

«Libreria El Ateneo» – це найкрасивіший книжковий магазин у світі. Вся справа в тому, що він знаходиться у приміщенні, де з 1919 до 2000 р. функціонували спочатку звичайний театр, а потім і кінотеатр. Тому інтерєри цього обєкта абсолютно не змінилися після перетворення кінотеатру  на книжковий магазин. Стіни та інші елементи інтер’єра до цих пір оббиті оксамитом, стеля прикрашена фрескою, уздовж стін побудовані мармурові скульптури, а полиці з книгами розташовані не тільки в площині партеру, але і на балконі, бельєтажі і в ложах. На сцені колишнього театру зараз облаштовано кафе, в якому відвідувачі можуть випити каву, гортаючи видання, взяті з книжкових полиць. У книжковому магазині створена дивовижна атмосфера, що сприяє натхненню і творчості. У другій половині дня тут грає піаніст, а вечорами часто проходять танцювальні заходи і навіть концерти.
Магазин «Libreria El Ateneo» –  одне з найпопулярніших місць в Буенос-Айресі. У ньому буває більше мільйона відвідувачів на рік. Причому, люди сюди ходять не тільки заради покупок друкованої продукції, але і просто для того, щоб приємно провести час у творчій, богемній атмосфері. Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий