вторник, марта 26, 2019

Українська книжка здобула бронзу на світовому конкурсі книжкового дизайну


Книжка «Я так бачу» (Р. Романишин, А. Лесів) творчої майстерні «Аґрафка» здобула бронзову медаль на конкурсі «Найкрасивіші книги світу».

Цього року журі міжнародного конкурсу оцінило понад 600 поданих книжок із 32 країн. Україна є однією з 10 країн, що отримала нагороду.
Серед інших переможців – книги з Нідерландів, Австрії, Польщі, Чехії, Росії, Японії, Китаю, Німеччини та Швеції. На цьому конкурсі Україна перемагає вперше. Організаторами однієї з наймасштабніших подій у сфері книжкового дизайну став німецький фонд «Мистецтво книги».
«Це не перша міжнародна перемога творчої майстерні «Аґрафка», але перша перемога України у найпрестижнішому конкурсі світового дизайну за всі роки. Але також це й перемога українського конкурсу «Найкращий книжковий дизайн», в якому книжка здобула минулого року гран-прі, адже це свідчить про те, що наше журі відчуває дизайн в унісон зі світом», – зазначила Оксана Хмельовська, координатор міжнародного ярмарку «Книжковий Арсенал», де було представлено видання «Аґрафки».
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий