понедельник, апреля 01, 2019

У Франції вийде серія водонепроникних книжок


Французьке видавництво «Adespote» оголосило про випуск серії водонепроникних книжок. Книжки виготовлені з кам’яного паперу і їх сміливо можна читати у ванні, в басейні чи на пляжі.

Проект запропонувала художниця, письменниця і режисерка Мануела Морґіана, яка любить читати у ванні і на пляжі. Часто її книжки після цього втрачали свій вигляд, сторінки псувалися від вологи. У неї з’явилася ідея серії книжок, які можна було б читати під час купання.

Вона поділилася  нею з видавництвом «Adespote». Керівництво вирішило не йти найпростішим шляхом і не випускати пластикові книжки. Було ухвалене рішення видати такі книжки, що були б і практичними, і екологічними. Так видавництво зупинилося на кам’яному папері.
Кам’яний папір не виготовляється з дерева чи целюлози, водночас він не є синтетичним. Для його виготовлення використовують карбонат кальцію та нетоксичну поліетиленову смолу. Такий папір стійкий до дії води і не рветься. Також його перевагою є те, що він є біорозкладним і піддається переробці. В Азії його зазвичай використовують для друку підручників.
Перший том колекції містить дві книжки-близнючки, що ідеально підходять для відкриття водонепроникної серії: «Повінь» Еміля Золя та «Повінь» Євгена Замятіна.

Прототип книжок представили 15 березня на Книжковому ярмарку в Парижі. Кожен відвідувач мав змогу перевірити властивості книжки, зануривши її в акваріум, що був розташований на стенді видавництва. У продаж видання надійдуть 18 квітня.
Тематика наступних книжок, що вийдуть у цій серії, також буде пов’язана з водою.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий