четверг, октября 03, 2019

Веселі дитячі книжки


Як приємно усвідомлювати, що на світі є книжки, котрі розважають! Немає нічого кращого, ніж весела книжка, над якою можна добряче пореготати. І як чудово, що таких книжок щороку з’являється усе більше й більше. Пропонуємо вашій увазі підбірку хихотливих книжок, в яких уже одна назва викликає усмішку від вуха до вуха. Отже, вперед – читати!

С. Креллер «Швидкожер. Монстр, який завжди спізнювався». Ця книжка – найсправжнісінький скарб! Вона про те, що жоден із нас не є ідеальним, але саме неідеальність і робить усіх нас такими унікальним, не схожими на інших. Також книжка про те, що повчальні історії у жодному разі не мають бути довгими і занудними. І саме такими є оповідки про Швидкожера, бо вони ємкі, реготливі, динамічні та яскраві. Книжку можна читати хоч з початку, а хоч із кінця або середини. І як нею не крути, а вона усе одно сподобається!
С. Куцан «Зюзя». Невеличка, компактна книжечка розповідає про генетично модифікованого пацючка, якого виростили у секретній лабораторії. Якщо ти великий, чорний пацюк, шансів на те, що тебе полюблять, дуже мало. Але! Коли ти пацюк, який вміє співати, твої шанси різко зростають. Рекомендуємо книжку для сімейного читання, бо сміх – то життя. А «Зюзя» подарує багато пригод і приводів посміятися.
Д. Дейволт «День, коли олівці втекли». А коли ви, власне, востаннє бачили свої кольорові олівці? Ви впевнені, що вони від вас не втекли? Коробка не порожня? Ви можете покласти руку на серце й чесно зізнатися, що турбувалися про них? Ні? То й не дивно! Один на сонці розплавився, інший зламався навпіл, коли на нього сів великий тато, третій закотився під ліжко й вкрився павутиною. От хіба ж так можна? Так і з Дунканом трапилося. Він геть занехаяв свої олівці, а тому вони чкурнули від нього геть, а натомість кожен написав йому гнівного й сповненого претензій листа. І читати ці кольорові, ілюстровані листи – задоволення! Ну, а висновок один – тримати свої олівці (і не тільки!) в повному порядку. Бо всі ми любимо коли про нас піклуються, коли нас люблять.
В. Кириченко «Багато веселих історій». У цій книжці багато, багато веселих історій! Читати з дитиною, закутавшись у затишний коцик, взявши котика замість подушки під бік саме те, що треба восени. Найцікавіше те, що ця книжка ідеально підходить для «чому»-формату розмови з дитиною. Тільки от спробуйте чомучкати ви, а дитина нехай шукає відповіді. Буде весело!
Дж. Стронґ «Гармидер у школі».  Це фантастика якась, а не книжка! Такої комедії ви ще не читали! Знаєте, як звати нову вчительку? Міс Гармидер! І саме вона приходить, аби врятувати школу, з якої повтікали усі путні вчителі. Пригоди неймовірної вчительки та її учнів, а також буркотливого і занудного директора – пана Шрапнеля змусять вас реготати голосно. Не дарма ж ця книжка вийшла у серії «Читання для реготання».
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий