понедельник, ноября 02, 2020

Найкрасивіші книжки року


        Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» у співпраці з Goethe-Institut в Україні та за підтримки Франкфуртського книжкового ярмарку й фонду «Buchkunst» оголосив переможців всеукраїнського конкурсу «Найкращий книжковий дизайн 2020». Найкрасивіші книжки обирали вп’яте, а церемонія нагородження вперше проходила у Мистецькому Арсеналі в онлайн-форматі.

Цьогоріч на конкурс подали 160 видань ця кількість стала рекордною для конкурсу. До короткого списку з 15 видань потрапили збірка віршів «Оптика Бога» Мар’яни Савки з ілюстраціями творчої майстерні «Аґрафка» (Романа Романишин і Андрій Лесів) та книжка-картинка «Історія, яку розповіла Жука» Грасі Олійко.

Мар’яна Савка у книжці «Оптика Бога» пропонує читачеві зазирнути всередину людської душі, віднаходячи свою власну оптику, якою можна побачити людину з її тривогами і страхами, втратами і болем, пошуками себе і потребою говорити та слухати, а головне – з глибоким прагненням любові. А малюнки Романи Романишин та Андрія Лесіва ховають таємниці, яких не бачить око, але деякі з них можна розгадати, якщо взяти червоний фільтр і подивитися через нього на малюнок.«Історія, яку розповіла Жука» – перший пікчербук української ілюстраторки Грасі Олійко. Це безпосередня і зворушлива розповідь, яка торкнеться сердець дітей і дорослих. Собачку Жуку, яка живе на заправці зі своїм братом Сіріусом, підгодовує добра жінка, але раптом  вона кудись зникає. Тепер песикам непереливки, адже надходить зима і на заправці вирішують їх позбутися. Хтозна, що б із ними сталося, якби одного дня на узбіччі не спинилася автівка родини, яка надасть собачкам прихисток і любов.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий