четверг, октября 29, 2020

Переможці «Book Pitch-2020»

 


Письменниця Гаська Шиян з романом «За спиною» стала переможницею «Book Pitch-2020» – спільного проєкту Одеського міжнародного кінофестивалю та Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», основною метою якого було знайти сучасні українські книжки для подальшої екранізації.

Роман «За спиною» зачіпає багато болючих і потрібних до обговорення у наших реаліях тем: військовий і моральний обов’язок, стереотипи суспільства, відчуття безпеки в сучасному світі, патріотизм, націоналізм, ставлення до переселенців, двомовність, порівняння культур, роль жінки та її права. Ця книжка була видана видавництвом «Фабула» у 2019 р. та здобула премію «Еспресо. Вибір читачів 2019». Тепер на твір чекає сркипт-докторинг, що наблизить книгу до екранізації.

Другу премію отримав роман Тамари Горіха-Зерня під назвою «Доця». Книга 2019 р. від видавництва «Білка» вже отримала низку премій: «Книга року ВВС», спеціальну премію Львівського книжкового фестивалю, «Найкращий роман року» за версією Черкаського книжкового фестивалю, спеціальну премію «Найкращий художній роман» за рейтингом «Літакцент». А тепер ще й матиме проморолик на інформаційних ресурсах «Книжкового Арсеналу» – як приз за перемогу.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий