суббота, октября 20, 2018

Найкращі книгарні з кавою у Києві


Кава та книги тісно повязані у нашому повсякденному житті, чи не так? Тож, якщо ви любите сховатися у затишному містечку, взяти в одну руку  гарну книжку, а в іншу – ароматний напій, то ця підбірка точно для вас! Пропонуємо вашій увазі п’ятірку найкращих книгарень-кав’ярень у центрі столиці.

«Моя Книжкова Полиця»це затишне місце, де зібрали сотні книг українською мовою та роблять ідеальне капучіно. Тиха спокійна музика, світлий інтер’єр і найкрасивіші обкладинки створили тут атмосферу для справжніх бібліофілів.

«Книгарня-кав’ярня Старого Лева». Видавництво Старого Лева пропонує книжки для всієї родини, найсвіжіші новинки, а також смачну каву, солодощі, місця для читання і дитячих ігор. Простір умовно поділений на дві зони: кав’ярня й доросла література з однієї сторони центрального стелажа й дитяча література – з іншої. Теплі кольори інтер’єра налаштовують на приємне проведення часу. А невеликі столики прикрашені живими квітами!

«Буква». Тут ви знайдете книги для малечі, казки для дітей дошкільного та шкільного віку, твори сучасних авторів і класиків усіх жанрів. В асортименті магазину понад 5 000 найменувань книг, серед яких – бестселери і твори від знаменитих авторів та початківців. А також великий вибір привітальних листівок, що їх можна розглядати годинами.

«Paliturka Coffee & Books». Місце з приємною атмосферою, доброзичливою і гостинною командою, смачними пирогами і безліччю книг. Заклад створювався як літературна кав'ярня, яку вирішили відкрити кілька друзів. Окрім книжок, тут часто влаштовують літературні читання, творчі посиденьки та музичні вечори. В меню є класичні кавові напої, смачні десерти, також алкогольні коктейлі з додаванням кави.

«Книгарня Є» вирізняється серед більшості книжкових мереж тим, що активно просуває саме наш продукт – тут найбільший у країні вибір українських книг. До того ж книгарня має великий відділ дитячої літератури, спеціально облаштовані місця для читання та культурних подій, а також безкоштовний Wi-Fi.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправка комментария