среда, октября 11, 2017

«Жовтневі» книги

Якось непомітно настав другий осінній місяць. Сонце повернуло на 
зиму, і вже зовсім скоро обіцяють перший сніг з дощем. У цю холодну пору немає ніякого бажання вилазити з-під ковдри, кудись йти або щось робити. Навколо все змінюється, стає сірим і непривітним. Незмінною залишається наша любов до читання.
Сьогодні ми пропонуємо дуже різні книги, що їх об’єднує лише одне слово – жовтень. Тому залишаємо все зайве за вікном нашого будинку, розслабляємося і...почитаємо?

Р. Бредбері «Жовтнева країна». Девятнадцять історій від великого майстра відомого американського письменника-фантаста. У передмові до збірки автор трохи прочиняє двері на свою письменницьку кухню. Загляньте в шпаринку і дізнаєтеся вірний рецепт, як написати геніальну розповідь про бабусю, яка не бажала вмирати, або про дивного постояльця з другого поверху... Правда, для цього потрібно народитися лише Реєм Бредбері.
Й.К. Грендаль «Мовчання в жовтні». Тонка, витончена, метафорична книга, в якій майстерно розставлені по-справжньому осінні акценти тут і меланхолія, і надрив, і ліризм. Історія звичайна і незвичайна одночасно, а присвячена, в першу чергу, труднощам людських взаємин з легким філософським шлейфом.
Р. Желязни «Ніч в самотньому жовтні». Кожна глава цієї книги один день жовтня. Автор майстерно «жонглює» відомими літературними, історичними та фольклорними образами. Добро і зло знову поміряються силами, взявши участь у «Великій Грі», ставка в якій дуже велика.

І. Комарова «Найдощовіший жовтень». Здавалося б, фірма з виробництва іграшок, що там може статися кримінального? Виявляється, багато. Почалося все з пограбування, і знайти викрадене повинні співробітники детективного агентства «Шипшина». Але один злочин, як відомо, тягне за собою інший. А тут ще нескінченний дощ діє на нерви...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий