среда, декабря 11, 2019

«Веганські» книги


Під час Віденського книжкового ярмарку «Buch Wien» німецьке видавництво-стартап із Дрездена «Matabooks» представило «веганські», «екологічно-дружні» книги та записники.

«Ми виготовляємо веганські, екологічно-дружні, біорозкладні книги. Робимо романи для дітей та підлітків, різноманітні записники, які виготовляються з трав’яного паперу», – повідомила співробітниця видавництва Франціска Мар.


Також вона додала, що визначення «веганська» книга в жодному випадку не означає, що вона якимось чином їстівна: просто при її виробництві не були використані речовини тваринного походження – ні в клеї, ні у фарбах, ні в обкладинці. «Matabooks – це перше видавництво, що використовує трав’яний папір для виготовлення книг. Наш перший молодіжний роман «Das Flüstern der Rebellion» був першим романом у світі, надрукованим на трав’яному папері», зазначила пані Мар.


Як сировина використовується трава, яку збирають у Швабських Альпах, висушують на сонці, а потім перероблять на папір. Вироблений таким чином папір також легко підлягає компостуванню, тож використані ресурси повертаються назад в землю.Компанія з виготовлення «веганських» книг ставить за мету зробити свій внесок у захист тварин, навколишнього середовища та клімату. Поки що вийшли дві дитячі книги, два молодіжних романи, різноманітні записники, щоденники, листівки.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий