четверг, декабря 19, 2019

Нова публічна бібліотека у м. Сідней (Австралія)


Нова бібліотека містить виділену дитячу зону, конференц-зали, які можна бронювати, а також безліч індивідуальних робочих місць з персональними комп’ютерами. Вона має понад 30 000 книг, у тому числі, колекцію азіатської літератури, а також щоденні газети різними мовами.

З безкоштовним Wi-Fi на всій території бібліотека буде ідеальним місцем для зустрічей з клієнтами та колегами або для індивідуальних досліджень, роботи чи навчання.

У бібліотеці розміщена лабораторія «Ideas»  площею у 200 м2 – це такий собі мейкерспейс. Розроблена для підтримки розвитку технологій та творчих стартапів, лабораторія забезпечує доступ до ресурсів та обладнання, включаючи 3D-принтери, паяльники та лазерні різаки. Програма спеціальних семінарів та заходів надасть можливість підвищити кваліфікацію та обмінятися знаннями. Також у лабораторії відбудуться практичні семінари для дітей, підлітків та дорослих – від кодування, робототехніки та віртуальної реальності до сесій шкільних свят. А на 6 поверсі бібліотеки навіть є дитячий садок.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий