понедельник, декабря 12, 2011

Безмежний світ серійних видань художньої літератури


Світ серійних видань дуже багатий і багатобарвний. Навіть самий упереджений,  витончений читач завжди може знайти  у ньому «свою книгу» і від душі насолодитися читанням.
Пропонуємо велике розмаїття серій книг різних авторів, які стали прикрасою  і  надійним орієнтиром у безмежному полі художньої літератури.

«Лауреати Нобелівської премії»
 Читачі зможуть познайомитися з  творами російських і зарубіжних        лауреатів найпрестижнішої премії світу. Всі вони широко відомі, що говорить не тільки про їхнє офіційне визнання, але й про народну любов до них.

«Бібліотека Шевченківського комітету»
Представлені  імена   видатних українських   письменників. Увагу        привертає  гарна поліграфія,  цікаві твори Григора  Тютюнника, Василя        Симоненка,  Олеся Лупія, Романа Федоріва, Ігоря   Римарука, Володимира   Сосюри, Ірини Вільде,   Платона Воронька, Дмитра Креміня  та інших. Саме за книгами цих авторів читач вивіряє свої емоції, свої думки. 

«Бібліотека світової літератури»
Вперше широке коло читачів може   ознайомитися з        найзначнішими        здобутками світового письменництва в      рамках однієї серії українською мовою. Можна з певністю  сказати, що ці твори  подарують кожному неповторне задоволення спілкування з Книгою.

«Історія України в романах»
До цієї серії надійшли  кращі твори відомих   українських                  письменників, що    розповідають про різні періоди в історії         України — з часів    Київської Русі до наших днів. Серед   авторів     можна назвати            В. Барку, Т. Осьмачку,  П. Загребельного,  Ю. Мушкетика,   І. Багряного та ін.

«Афган»
Книги написані очевидцями подій, і тому    приголомшують гіркою і нещадною правдою. Але романи, повісті чи  розповіді,  що представлені  в серії, не тільки виключно  правдиві, вони ще й незвичайно цікаві і читаються на “одному диханні”.
«Интеллектуальный бестселлер»
Серія виходить з 2006 року. Вона включає не просто  бестселери, а шедеври  сучасних зарубіжних авторів різних жанрів — від трилерів до      філософських романів і збірок оповідань. Це книги - М. Дрюона, Р. Бредбері,          К. Маккалоу,  Д. Фаулза та багатьох інших.

«Лекарство от скуки»
Серія запропонована визнаним  знавцем світової індустрії           гостросюжетно белетристики Борисом Акуніним та представлена              найсучаснішими бестселерами кращих   світових майстрів                 детективного жанру. Під девізом «серйозний підхід до несерйозного жанру»   пропонуються зібрання  кращих зразків світового  детективу,  захоплюючі  трилери  у блискучих        перекладах і прекрасному  оформленні. Читання цих книг -  найкращі ліки, і не тільки  від нудьги.

«Мона Лиза»
У серії представлені книги, в яких - унікальне змішання жанрів: реалізму, містики, психологічного трилеру й детективу. Усі вони -     бестселери на Заході, що виходять мільйонними тиражами, сучасні і популярні  романи відомих  зарубіжних авторів.

«Магия фэнтези»
Серія  розпочата  у 2004 році і відтоді завоювала  чималу    популярність. У ній  виходять романи  сучасних російських письменників, у  творах яких можна зустріти  романи з     філософським ухилом,    містичне,  іронічне та класичне фентезі.
Особливість серії: більшість творів публікується вперше; у книги кожного автора — свій основний   колір    обкладинки, що значно  полегшує  її   пошук.

«Русский романс»
Серія представляє  кращі твори жіночої  прози, що розповідають  про любов,  про те чудове, завжди нове, радісне відчуття, що дарує нам доля. У кожній книзі письменниці розкривають внутрішній світ сучасних, зрілих, незалежних жінок, здатних управляти   обставинами, розповідають про їхні  перемоги, трагедії і радощі.
Відчуй насолоду читання!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий