пятница, декабря 30, 2011

Магія жіночої прози


Ви захоплюєтесь жіночими романами про кохання, боротьбу жінки за свою щасливу і  справжню любов?  Тоді ці книги саме для вас!
Кожна жінка, незалежно від віку, статусу, знайде у дивовижних творах свою особисту  книгу, що, мабуть, здатна вселити віру у  кохання, підтримати у бажанні стати незалежною, впливовою особою, ніжною,  жіночною та водночас непохитною  господаркою свого життя.


Катерина Вільмонт - одна з найпопулярніших російських            письменниць,  яка працює в жанрі    жіночої прози. У кожній книзі автор розкриває внутрішній світ сучасних, зрілих,           незалежних жінок, здатних управляти обставинами, розповідає про їхні  перемоги, трагедії і радощі, про те, що хвилює кожну читачку - про любов.
Книга  «Мимолетности, или Подумаешь, бином Ньютона!» наповнена оптимізмом. Зробивши свого роду «подвиг любові», героїня роману Фаїна вирішує почати нове життя в іншій країні і неначе у неї все складається вдало. Проте зустріч з бродячим котом все розставляє по своїх місцях, і вона повертається до Москви на колишню роботу. Але не дарма ж          говорять, що не можна двічі увійти до однієї і тієї ж води. І хіба можна жити без любові? Але розібратися, де справжня любов, а де «скороминущать», не     так-то просто.

Здатність до сильних відчуттів об'єднує всіх героїнь Ганни  Берсенєвої.  Крім того, вона - єдиний автор, якому вдалося “населити”  сучасні жіночі романи    неабиякими героями-чоловіками.
Це знайомо багатьом жінкам: і розумниця ти, і красуня, а життя чомусь не складається, і всі твої чудові якості    виявляються, не до речі.
Саме до такого висновку про себе приходить  героїня роману «Красавица некстати»  Віра Ломоносова. Вона, володіючи сильним       характером, тут же вирішує змінити своє життя. Але як? Піти з нелюбимої роботи? Стати успішною бізнес-леді? Знайти розкішного чоловіка? Або для того, щоб розібратися в собі, треба заглянути в минуле. І не тільки в своє, але і в минуле своєї сім'ї.

 Прозу  найпопулярнішої російської      письменниці Людмили Улицької можна сміливо назвати «енциклопедією сучасної сім'ї»: всі її книги, за суттю, про одне — про те, як ми вміємо не любити один одного.
Головний герой книги «Искренне ваш Шурик» – позитивна молода людина, вихована мамою і бабусею. У романі розкриваються       взаємовідносини сина і матері, описаний стан  підпорядкування людини відчуттю обов'язку і пов'язані з цим втрати.
Роман про людину, яка не уміла говорити «ні». Ніжний хлопчик Шурик, випестуваний самотніми інтелігентними жінками, відмовити не міг жодній жінці. За що і був     справедливо винагороджений відмовою у взаємності – «ні» йому сказало власне життя.

Письменницю Аліну Знаменську називають господинею великої   прози за глибоке проникнення в людську психологію, особливо    жіночу душу.
У сім'ї Подільських – героїв роману «Голубка» - існує таємниця. Її свято   зберігає дружина генерала Подільського. І поки   таємниця залишається такою для всіх, для чужих і для своїх. Навіть для улюбленої єдиної дочки  Калерії, яка, переживши трагедію, наполегливо    намагається побудувати своє щастя. І вже звичайно,  для дівчини Ірини, яка зуміла, не дивлячись на всі життєві колізії, зберегти кращі душевні якості. Що зв'язує цих двох жінок? І чи можливо, що їх долі, такі різні, все ж таки перехрестяться?
  
Олександра Мариніна порушує теми, які багато хто не наважується       обговорювати. Важко зізнатися собі в тому, що    любов, сімейні інтереси і благі наміри можуть вести до нещастя, а кожна хвилина нашого життя може стати злочином проти власного майбутнього. Але одного разу приходить час задуматися: невже чим більше в світі любові, тим менше в нім                  справедливості?
 Досить часто невеликі неприємності поступово перетворюються на серйозні проблеми. Вони        загрожують зруйнувати щасливий світ героїв. Так і сталося в сім'ї Романових – героїв трилогії «Взгляд из вечности». Ідеальна пара, чиї  відносини розвивалися, як за книжкою - закоханість, побачення, одруження, діти, зіштовхується з      труднощами, що ведуть до катастрофи.

Відмінні риси  прози Наталці Несторової   - позитивний настрій, яскравий захоплюючий  сюжет, тонкий  психологізм, фірмовий “нестеровський” гумор і чудова, легка і образна мова.
Яких несподіванок можна чекати від рутинного візиту дільничного лікаря до немолодої скандальної пацієнтки? Адже їм нічого ділити. В усякому разі, так  здається з боку. Проте життя розставляє дивовижні пастки, куди рано чи пізно попаде кожен. Про це  - роман письменниці  «Вызов врача».

Запрошуємо вас до світу сучасної літератури, автори якої - жінки!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий