понедельник, декабря 12, 2011

Книжкове безсоння: читаємо новинку

Наскучили серіали? Час читати романи!
Якщо ви  допитливі та  вразливі, то - ці шедеври літературної творчості саме для вас!
Відправтеся у незвичайну  подорож до країни новинок художньої літератури!

Його читає весь світ! Інтелектуальний бестселер «Каин» - останній роман      знаменитого письменника, лауреата    Нобелівської премії Жозе Сарамаго. Такої Біблії ви ще не читали!
Форма - класична, зміст - сучасний.  Фатальні помилки матері виправляє син. Доля завжди дає шанс! Не вірите? Читайте роман Ганни Берсенєвої «Игры сердца».

Всі шукають кохання, врешті-решт    знаходять, але навіщо тікати від нього? Відповідь - у книзі Юрія Полякова «Убегающий от любви». Тонкий гумор, афористична мова, калейдоскоп    характерів чекають на вас!Ласкаво просимо у світ  цікавої художньої літератури!

Книги сучасної  англійської письменниці  С. Ахерн підкорили читачів багатьох країн, улюблені вони і в Україні. Роман «Подарок» також не       розчарує шанувальників її творчості.    Головний герой, воістину улюбленець     долі - принаймні, так вважають оточуючі. Він зробив блискучу кар'єру, у нього   прекрасна сім'я і чудовий будинок.   Насправді ж у його житті все заплуталося: у гонитві за професійним  престижем йому доводиться жертвувати інтересами своїх близьких. І ось одного разу він зустрічає бродягу, від якого отримує чудовий подарунок - зілля, що наділяє його          здатністю перебувати у двох місцях одразу.    

Новий роман сучасного польського  письменника Я. Вишневського «Бикини» - це історія любові німкені і американця, що розгортається в кінці Другої світової війни. Героїня роману чудово говорить англійською і мріє про кар'єру фотографа. Чи могла вона думати, що її кращими роботами    стануть фотографії знищеного рідного міста, і вона  потрапить спочатку в киплячий життям Нью-Йорк, а потім і на чудовий атол Бікіні.


Роман найпопулярнішого автора у світі П. Коельо «Вероника решает умереть» присвячений дівчині, яка опинилась у психіатричній клініці після спроби накласти на себе руки. Там вона повернулася до життя, полюбила і тільки тоді пізнала ціну подарованого їй Богом життя, навчившись сприймати       кожний     новий день як диво.
Якщо проживаєш кожну мить як останню, затверджує автор, життя наповнюється і сенсом, і радістю.Перший роман відомого сучасного актора та драматурга Є. Гришковця «Рубашка»  став подією літературного  життя. Весь твір складається з монологу головного героя, який детально висловлює історію одного свого дня. У його злагоджене життя приходить любов, яка все міняє.

Вампірський роман «Сумерки» найпопулярнішої сучасної американської письменниці С. Майєр, перше видання якого тільки в США розійшлося рекордним тиражем в 100 000 примірників.
Закохатися у вампіра… Це страшно? Це романтично… Це чудово і болісно одночасно. Але це не може скінчитися добром - особливо у вічному протистоянні вампірських кланів, де найменша відмінність від навколишніх уже перетворює вас на ворога …
Сьогодні ця книга стала культовою, вона користується величезним попитом серед молоді в усьому світі.
     
Книга «Метро 2034» одного з найпопулярніших сучасних авторів російської фантастики Д. Глуховського занурює в зловісну  атмосферу подій, що відбуваються.
2034 рік. Весь світ лежить у руїнах. Людство майже повністю знищено. Москва перетворилася на місто-привид, отруєний радіацією і населений чудовиськами. Ті, хто вижив, ховаються в   московському метро - найбільшому протиатомному бомбосховищі на землі. Його станції перетворилися в міста-держави, а в тунелях панує тьма і мешкає жах. Головному герою належить пройти через все метро, щоб врятувати від страшної небезпеки свою станцію, а, може,  і все людство.
Роман має такий успіх, що сьогодні йому присвячені нтернет-магазин та настільна і комп'ютерна браузерна ігри.


  Нова збірка «Декамерон» — антологія сучасної української прози, до якої увійшли нові оповідання   десяти популярних  вітчизняних письменників: С. Андрухович, А. Дереша,     А. Дністрового, С. Жадана, І. Карпи,  С. Пиркало, С. Поваляєвої, Т. Прохасько, Н. Сняданко, С. Ушкалова.
 Твори, зібрані під цією обкладинкою, дають чітке уявлення про стан сьогоднішньої літератури, іноді    дозволяють побачити авторів у дещо  несподіваному світлі, а сама книга є  яскравим свідченням про десятиліття, що минає, з його шалом, любов'ю та  ніжністю.

Роман «Ворошиловград» С. Жадана  присвячений історії  українського рейдерства.
Одного разу ти дізнаєшся, що твій брат зник у невідомому напрямку,    приятелі займаються фінансовими аферами, а бізнес намагаються  перекупити представники незрозумілих структур. Реальність виявляється хисткою, життя робить крок убік, і ти  несподівано опиняєшся поміж своїм     минулим, де на тебе чекають друзі, й майбутнім, де на тебе чекають вороги.   
Роман отримав першу премію на конкурсі «Книга року Бі-Бі-Сі  - 2010».

     Психобіографічний роман «Троянда  ритуального болю» С. Процюка є історією загадкового  внутрішнього світу і харизми відомого  класика української літератури Василя Стефаника.   Його манила й переслідувала      троянда — символ життя і смерті. Власною творчістю він прагнув       подолати трагізм і суперечності буття. Цей твір —  психоаналітична версія історії        загублених  кохань, письменницьких  страждань, палітра символів, дослідження творчого мовчання як втечі від перевтоми.


Новий роман української «Музей покинутих секретів»   відомої сучасної письменниці О. Забужко, над яким вона   працювала  багато років,  перші критики вже встигли назвати  шедевром, а авторку  порівняти з Достоєвським і Томасом Манном. Це — епос сучасної України: родинна сага трьох поколінь, події якої    охоплюють      період від 1940-х років до весни    2004 р.  Жорстока   правда — про владу минулого над майбутнім, про кохання і смерть, про споконвічну війну людини за право бути собою. Роман переміг на конкурсі «Краща книга - 2010» за версією журналу «Корреспондент».

Читати зараз дуже модно! Приєднуйтесь до нації читачів!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий