пятница, декабря 30, 2011

Стежками у світ детективів та пригод


Немає жанру популярнішого, ніж детектив. Великий світ пригодницьких та захоплюючих історій відкриває  в книжках багатьох авторів, які працюють в цьому жанрі. А що може бути настільки ж  захоплюючим і цікавим, як читання  детективних романів?
Пропонуємо велике  розмаїття найбільш загадкових книг, на  сторінках яких - таємничій світ розслідувань, тяжких  злочинів та покарань.

Новий  роман Дена Брауна  «Втрачений   символ» -  книжка-сенсація! Літературна прем`єра, на яку чекали 6 років! Таємниця масонів, які  приховували  її століттями!
 На запрошення давнього друга, масона Пітера Соломона, професор Роберт Ленґдон  приїздить до Вашингтона і... потрапляє у пастку таємничого злочинця. Виявляється, ніхто його не запрошував, а сам Пітер безслідно зник. Лише відрубана рука масона вказує шлях до таємниці.
 Ленґдон починає шукати друга, але злочинець сам знаходить професора. В обмін на життя      Пітера він вимагає розшифрувати символи       масонів і відкрити древній портал, що може     перетворити людину на Бога...
 На межі життя головний герой розгадує цей секрет. Але чи треба людям знати його?

Нова книга Євгенії Михайлової «Последнее прости» -   найперспективніший проект року. Високий професіоналізм і блискучий літературний талант      письменниці зачарують будь-якого читача. Її романи унікальні, вони перевертають душу і змушують частіше битися серце!
Умисне вбивство вмираючої жінки - це акт  насильства чи милосердя? Хто міг бажати смерті жінці, яка  майже переступила межу буття? У коло              підозрюваних увійшли як найближчі, так і сторонні на перший погляд люди.
Хочете знайти злочинця - шукайте мотив. Але  як бути, якщо мотив був у всіх? І навіть у самої  жертви…

Книги Андрія Леонтьєва - це одночасно і авантюрно-пригодницький роман, і кримінальна історія, і детектив. Плюс трохи мелодрами і подорожей по країнах, континентах і людській історії.
Головний герой роману «Код одиночества» Олексій все своє життя присвятив одній меті - помсті ворогові.  Безпринципний нувориш Афанасій Беспалов, користуючись неуважністю батька Олексія, заволодів його винаходом і став найбагатшою людиною в Росії початку XX століття. Сім'я розорилася, і молодий     чоловік присягнувся:  Беспалов рано чи пізно                          поплатиться за це. Чи міг Олексій  припускати, який сюрприз піднесе життя: дочка заклятого ворога  закохається в нього і навіть стане його дружиною. Так з'єдналися долі двох сімей, поклавши початок століттю самотності.

Чергова книга Бориса  Акуніна «Весь мир –  театр»  повертає  читачів до ключового персонажа саги  -  Ераста Петровича Фандоріна, колоритного детектива, обласканого і одночасно проклятого долею.
Дія нового роману автора відбувається в 1911 році.  Фандорін розслідує злочини, скоєні в одному з московських театрів.


Романи Діани Бош - це містика і таємниця, інтрига віртуозного детектива і напружена драма  людських відносин.
Головний герой роману «Все совпаденья не случайны» Микита був у захваті від своєї дружини і вірив їй, як собі. Але одного разу він отримав конверт з відвертими фотографіями Ельзи і не роздумуючи кинувся за вказаною адресою.  Будинок виявився оточений міліцією - з під'їзду виносили чиєсь тіло ...
Ми часто приймаємо за справжні почуття те, що обертається майстерною підробкою. Щоб зрозуміти, де ховається брехня, треба не побоятися заглянути у вир чужої душі ...

Сюзан Елізабет Джордж - це англійська письменниця,  була  відзначена великою кількістю    жанрових премій, у тому числі   премією «Агати Крісті».
Детективні романи письменниці  для неквапливого приємного читання. У романі «Школа ужасов» реалії англійського сучасного життя переплітаються з  детективними пригодами. Головні герої належать до різних соціальних станів. Інспектор Лінлі - граф і  суперінтендант, Барбара Хейверс  -  із робітничого середовища. Вони розвінчують всі стереотипи наших уявлень про  працівників Скотланд-Ярда. Дотепні діалоги в дусі справжнього, витонченого англійського гумору -  все це викличе  велике задоволення.

Минуле невідривно дивиться в майбутнє. Щоб розібратися у сьогоденні, треба обернутися назад. А злочин, який розслідує приватний детектив Анастасія Каменська у новому романі Олександри Мариніної «Личные мотивы»,  своїм корінням  йде в минуле. Хтось убив смертельно      хворого хірурга, який давно залишив лікарську   практику. Значить, була якась небезпечна таємниця у минулому цього лікаря, і помста наздогнала його на порозі смерті. Треба щонайшвидше розкрити її і   зупинити  цей жах.

Якщо ви любити розгадувати таємничі загадки, здійснювати незабутні подорожі, подаруйте собі свято читання!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий