вторник, ноября 29, 2016

Книги про насильство над жінками

Насильство щодо жінок є проблемою пандемічних масштабів. Це одне з найпоширеніших порушень прав людини у світі. Не випадково 25 листопада відзначають Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками. Ця дата була обрана в пам'ять про сестер Мірабаль – політичних активісток, жорстоко убитих за наказом диктатора Домініканської Республіки Рафаеля Трухільо в 1961 р.Ми пропонуємо книги, що розповідають про жінок, які зазнали насильства в усіх його проявах.
Е. Сиболд «Щаслива». Ця книга письменниці, яка прославилася романом «Милі кістки», переведена на сорок мов і розійшлася багатомільйонним тиражем по всьому світу. Автор розповідає про те, як студентка була жорстоко зґвалтована, як справлялася з психологічною травмою і як, незважаючи на всі перешкоди, домоглася засудження свого насильника за всією суворістю закону.
В. Ефрон «Продана». Це шокуюча історія дівчини, що стала жертвою траффікінгу (нелегальної торгівлі людьми). Головна героїня так мріяла про роботу за кордоном! Їй і в голову не могло прийти, що в Європі вона потрапить до справжнього рабства. Тепер у неї немає права голосу, її тіло більше не належить їй. Але у неї є одна мета – вирватися на свободу.
Ч. Стівенс «Викрадена». Головна героїня книги вже цілий рік знаходиться під замком один на один з викрадачем-психопатом. Вона близька до втрати розуму. Але навіть в її запаленому мозку не могла не народитися думка про те, що вона не випадкова жертва, і хтось допоміг маніякові зробити вибір.
Ф. А. Холл «Монстр. Справа Йозефа». Книга, заснована на реальних подіях. Добропорядний австрієць, батько великого сімейства, виявився одним з найжахливіших маніяків в сучасній історії. Виривши під власним будинком бункер, Йозеф Фрітцль протягом 24 років тримав там власну дочку, яка перетворилася не тільки на його сексуальну рабиню, а й на матір його сімох «підземних» дітей.

А. Д. Кронін «Замок Броуді». Ця книга – перший і найвідоміший роман шотландського письменника. «Мій будинок – моя фортеця» – це відоме англійське прислів'я, але будинок Джеймса Броуді став не фортецею, а перетворився для членів його сім'ї на справжню в'язницю. З неї виривається старша дочка Мері, їде син Мет, а ось ті, хто залишилися із самодуром і деспотом Броуді – його дружина Маргарет і малятко Нессі – приречені.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий