среда, ноября 23, 2016

«Дощові» книги

Останній місяць осені. Дні стають все коротшими, а ночі з кожним днем довші. Саме в цей період відчуваються хандра і меланхолія.
При такому настрої найкраще загорнутися у теплу ковдру і провести час в компанії гарної книги. Пропонуємо вам «дощові»,що як не дивно, можуть налаштувати на душевний лад, дати відчути теплоту і затишок рідного дому, відкрити щось нове у своїй душі.


       К. Фей «Леді дощу». Що може змінити життя? Вчинок, дії інших людей, несподіваний поворот долі?  А може, дощ? Саме він змінює все в долі Тасі Лев на прізвисько Сімба. Всього одна прогулянка в негоду,   і життя дівчини раптом наповнюєся несподіванками, новими друзями і шанувальниками.


        Ю. Горюнов «Дощ як привід». Ця невелика історія розповідає про зустріч близьких колись людей через багато років. Чи випадкова вона? І скільки є сили в людині, щоб зберегти свої почуття й одного разу предявити любові оплачений рахунок?
Д. Матіяш «Історії про троянди, дощ і солі». Книга молодої української письменниці є своєрідним триптихом, кожна частина якого складається з 15 коротких оповідань, де мова йде про людські взаємини, про любов і мудрість, про те, що об’єднує людей і допомагає їм краще зрозуміти один одного.
Е. Грейсон «Дощ, що падає вгору». Дощ, що падає вгору, - явище настільки ж протиприродне, як і піввікова розлука двох закоханих. Піддавшись почуттям, Клер і Мартін збігають з тихого американського містечка, щоб відкрити для себе Європу. Вони молоді, щасливі, і навіть те, що багаті батьки Мартіна виступають проти його шлюбу з дівчиною з простої сім’ї, не заважає їм планувати весілля. Вони знімають квартиру в Лондоні, де він збирається відкрити власний ресторан. А потім приходить телеграма. Клер сідає в літак і летить додому. Вона дивиться на краплі дощу, що біжать по склу вгору, порушуючи закони гравітації, і ще не знає, що відтепер буде бачити улюбленого тільки один раз на рік ...
Г. Рябініна «Ранковий дощ - до обіду». Головна героїня приїхала на пару тижнів відпочити в Юрмалу у гості до своєї подруги. Але вже на наступний ранок, прокинувшись, виявила, що в будинку вона одна - господиня безслідно зникла. Те, що сталося в наступні кілька днів, не тільки зажадало від неї мобілізації всіх її аналітичних здібностей і неабиякої сміливості, але й дозволило в черговий раз усвідомити, як багато значать в її житті близькі люди. А ще те, як багато нових можливостей відкривають сучасні інформаційні технології, і як по-різному люди ці можливості використовують.

Л. Яременко «Дощ за вікном». Роман вінницької письменниці розповідає про жіночу долю, цілющу силу високої любові, надію і прірву відчаю, про те, на чому тримається людська душа і весь світ. Це книга, про яку можна сказати, що вона розшита «бісером» тонких психологічних спостережень і висновків.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий