четверг, мая 11, 2017

Натхнення для мам: кращі книги до Дня матері

Бути мамою - велике щастя і велика праця. За день потрібно стільки всього встигнути, знайти час на роботу, будинок і, звичайно, на спілкування з дітьми і близькими. Іноді варто на хвилинку розслабитися, приділити час собі і своїм думкам і почитати хорошу книгу. Саме такі книги пропонуємо для всіх мам на честь Дня матері. Всі вони стануть відмінним подарунком для самих найрідніших.

Б. Шер «Відмовляюся вибирати». Хороша книга для мам, які хочуть краще розуміти себе і своїх дітей. Вона про те, як знайти своє місце в житті. І про особливий тип людей – сканерів. Це люди, яким цікаво одночасно кілька речей в житті, які не хочуть вибирати щось одне і займатися тільки цим. Автор показує, як пристосувати такий багатогранний розум до світу і як розвинути одночасно різні таланти в собі і дитині.
Дж. В. Хал «Творче виховання». Творчість пронизує все наше життя, і завдання люблячої мами - показати це дітям. У цій книзі ви знайдете 60 майстер-класів для спільної творчості з дітьми, вони не обмежені певними рамками, а вчать творити вільно. А ще автор розповість, як створити надихаючу атмосферу в домі, як займатися з дітьми різного віку... Книга допоможе вам стати по-справжньому творчою мамою.
Н. Кайя, К. Мрік «Граємо в мистецтво». Відмінна книга для розвитку кругозору й естетичного смаку дитини. Автор пропонує не тільки читати про мистецтво, але і грати в нього. У книзі зібрані ігри, майстер-класи та кумедні заняття, які допоможуть дитині спробувати себе в різних напрямках. Гарне заняття для сімейних вечорів.
А. Шарлай «Стильна подорож без нічого». Іноді навіть дуже  зайнятій мамі варто трохи відпочити: відправитися в подорож і приділити час самій собі. Ця книга допоможе правильно зібратися в дорогу і відчувати себе красивою і стильною в будь-якому куточку земної кулі. У ній ви знайдете поради для туристів, а також рекомендації щодо створення власного стилю. Чудовий подарунок для будь-якої жінки.
Е. Хелловелл «Не відволікайте мене». Кожна мама за день повинна встигнути мільйон речей. Але як же знайти на все час і не зійти з розуму від втоми? Ця книга стане порятунком для жінки, в якої ні на що на вистачає часу. Вона допоможе встигати все на роботі і більше часу проводити з дітьми. Книги натренує навик концентрації, завдяки якому ви зможете наблизитися до своїх професійних і особистих цілей.
Дж. Шафер, М. Карлінс «Включаємо чарівність за методикою спецслужб». Кожна жінка хоче бути привабливою. Ця книга підкаже, як цього домогтися. У ній зібрані поради від спецагента ФБР, що допоможуть подобатися людям, читати їхню поведінку і впливати на них – на роботі, в особистому житті і навіть в спілкуванні з дітьми. Незвичайна і корисна книга для мам, яким цікава психологія та поведінка людей.
К. Сілкокс «Здорова, щаслива, сексуальна». Щоб бути хорошою мамою, треба перш за все бути здоровою і щасливою. І це золоте правило, якого варто дотримуватися всім. Це повноцінний довідник по жіночому здоров'ю - від сяючої шкіри до повноцінного сексуального життя. У ній є вправи, медитації, рецепти й античні практики - все, що потрібно для жіночого здоров'я і краси!Любов, увага, доброта і терпіння - чотири чарівних якості, які роблять маму найкращою в очах її дітей. Не забувайте про це, і тоді ваші діти будуть щасливі кожну хвилинку свого життя. А набратися терпіння і натхнення допоможуть ці чудові книги!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий