среда, мая 31, 2017

Замок світла

«Замок світла» – це нова будівля Латвійської національної бібліотеки, грандіозний і сміливий проект сучасної Латвії. Будівництво «Замку світла» тривало більше п’яти з половиною років. Відкриття відбулося влітку 2014 р., хоча проект був розроблений ще в 1989 р.

Латвійська бібліотека сьогодні – це сучасний творчий, науковий, інформаційний та культурний центр національного значення. Бібліотека має великий фонд (більше 4 млн), пропонує різноманітні послуги, комфортне зручне середовище для дослідницької роботи, самореалізації та відпочинку. Це різноманітні читальні зали з відкритим доступом до документів, зал аудіовізуальних матеріалів, виставковий зал, консультативний центр, навчальний центр, кімнати для індивідуальної і групової роботи, зали для проведення публічних заходів, оглядовий майданчик, центр дитячої літератури, магазин і кафе та оглядовий майданчик, з якого відкриваються приголомшливі краєвиди. Акустика сучасного конференц-залу дозволяє проводити не тільки різноманітні конференції, а й концерти, музичні вечори та презентації.

Будівля розташована навпроти історичного центру Риги, на лівому березі річки Даугава. Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий