четверг, ноября 02, 2017

Книжкові новинки осені


Осінь – найкращий час для читання, тим більше що в цьому році вона дуже багата на книжкові новинки. Ми сподіваємося, що серед них ви знайдете твір собі до душі. Нехай хороша книга не дасть вам занудьгувати похмурими осінніми вечорами! Приємного і цікавого вам читання!


Л. Петрушевська «Нікому не потрібна. Вільна» . Перед читачем розгортається історія дівчинки, яка приймає життя, як воно є без питань і образ. До цього привчили її непрості обставини дитинства - немає батьків, голод і злидні і те, що їй доводиться самотужки захищатися у світі дітей, а цей світ настільки ж нещадний, як і світ дорослих.

К. Уайт «Одна серед туманів». Після десяти років відсутності Вів’єн Уокер повертається з сонячної Каліфорнії до міста дитинства і селиться в затишній садибі біля річки. У неї за плечима болючий розрив з чоловіком, і вона сподівається, що рідні місця допоможуть їй пережити втрату. Але...

Ф. Хьюм «Мадам Мідас» . Австралія, кінець XIX століття. Нещодавно тут відкрили багатющі родовища золота, і в країні спалахнула золота лихоманка. Буквально за лічені місяці прості фермери і бродяги стали мільйонерами. Тоді ж на весь континент прогриміло імя місіс Вільєрс, господині однієї з копалень. За свою надзвичайну вдачу вона отримала прізвисько Мадам Мідас – так як, здавалося, все, до чого торкалася ця жінка, перетворювалося на золото. Але удача – це дзвінка монета, що не завжди випадає орлом...

Т. Коен «Якщо одного разу життя відніме тебе у мене...». Клара і Габріель не повинні були бути разом: син багатих батьків, спадкоємець успішного сімейного бізнесу, і проста танцівниця – що у них могло бути спільного? Здається, весь світ проти них – батьки і друзі Габріеля вважають їхні відносини не більше ніж інтрижкою, та й сама Клара часом сумнівається, що у Габріеля вистачить мужності піти наперекір волі батьків. Іноді для того, щоб зрозуміти, що важливе, а що другорядне, потрібні потрясіння. Таким потрясінням у житті Габріеля і Клари стала автокатастрофа. Доля дала їм шанс: або все виправити, або все втратити.

Х. Вебб «Олівія, або Чарівний кінь». Захоплююча історія від всесвітньо відомого автора дитячих книг. Прекрасна, чарівна Венеція сповнена таємниць і чаклунства. Тут принцеси дружать з жебраками, сиротами та древніми могутніми створіннями – кіньми, що живуть у воді, а по палацу розгулює живий кіт, створений з шоколаду.






Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий