четверг, ноября 30, 2017

Бібліотекар, який не вміє читати

На мальовничих берегах озера Дал в Сринагарі (Індія) знаходиться єдина в цьому популярному туристичному місці бібліотека. Її засновник і керівник – людина, яка дуже любить книги, але не вміє читати.

В одноповерховому дерев’яному будинку стоять добре доглянуті книжкові полиці, що вміщають близько 600 книг на декількох мовах. Їх видає відвідувачам 44-річний продавець ремісничих виробів Мухамед Латіф Оата, який покинув навчання в школі у 10-річному віці.
Більше 20 років уродженець Кашміру збирав колекцію цих книг за допомогою обміну і дарувань від відвідувачів його магазину. У бібліотечній колекції є книги авторів різних країн – США, Великобританії, Швеції, Італії та Кореї.
Оскільки відвідувачами його бібліотеки є в основному туристи, Латіф назвав її «Бібліотека Мандрівників». Кожен відвідувач може взяти будь-яку книгу за умови описати її зміст при поверненні до бібліотеки.

Латіфу приносить задоволення розглядати кольорові корінці своїх книг. У майбутньому він має намір передати бібліотеку в руки своїх дітей, які в даний час навчаються в школі.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий