среда, марта 28, 2018

Тривимірна книга Юсуке Оно


Тривимірна книга «Земля і Місяць» від японського дизайнера Юсуке Оно являє собою новий тип розповіді. Невеликий томик, що легко вміщається на долоні, розгортається в скульптурну сферу, що складається з тонких сторінок, виконаних за допомогою точного лазерного різання.

З перегортанням кожної сторінки перед глядачем-читачем з’являється нова обємна сцена, де присутні хмари, зірки, космічний корабель, супутник, НЛО. Тривимірна книга захоплююча і дивовижна. З неї читач отримує ілюстровану і текстову інформацію про те, що Земля з’явилася як третя планета в Сонячній системі 4,6 млрд років тому. 

Художник-ілюстратор здобув освіту архітектора в Токійському університеті, але застосовує дизайнерські навички та знання матеріалів в інноваційній сфері – створення скульптурних книг.

Красиво упакований мініатюрний виріб розміром 90х90 мм цілком може функціонувати у своїй традиційній іпостасі служити для читання. У той же час естетичний арт-обєкт може стати оригінальним елементом декору в інтерєрі кабінету або домашньої бібліотеки.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий