среда, августа 15, 2018

Книжкові новинки літа для дітей


Пізнавальні та веселі, такі, що допомагають малюкам розібратися в емоціях, ‒ навіть улітку книжкові новинки для дітей вражають розмаїттям.

К. Бакнелл «Голодний монстрик». Австралійська дитяча письменниця створила невеличку серію книжок про монстриків, на яких за тих чи інших обставин перетворюються діти. Голодні, ліниві, пустотливі, сонні – вони нестерпно дошкуляють тим, хто поруч, але завдяки простим хитрощам мами швидко стають собою. Авторка подає прості життєві ситуації, пропонуючи самим дітям подивитися на них збоку. Це дуже корисний досвід для малюків, можливість розібратися у своїх емоціях, зрозуміти причини поганого настрою та віднайти шляхи його покращення.
Г. Вдовиченко «Чорна-чорна курка». Навіть якщо у вас немає крил, вони є у мрій. Тому треба просто вірити у себе, вдосконалюватися й не відступати. Саме з такою наполегливою мрійницею знайомить читачів Галина Вдовиченко. Її чорній-чорній курці «нецікаво лише їсти, пити, триматися свого подвір'я», вона хоче літати, «обстежувати територію, шукати, вишукувати, знаходити різні цікавинки, робити відкриття». І дарма подруги по подвір’ю не вірять її розповідям і планам, чорна-чорна курка влаштує курінь на дереві, заснує власний інформаційний вісник і дійсно знайде спосіб піднятися у небо. Головне те, що ця книжка легко й ненав’язливо допомагає виплекати у дитині розуміння того, що виділятися, мати власну думку й мрії – це класно. 
К. Рідделл «Майстерня Вендела». Весела й повчальна історія розповідає про мишеня Вендела – винахідника, який так любив вигадувати нові пристрої, що часто забував спати. Але найгірше те, що герой книжки нехтував прибиранням, тому його майстерня й територія біля будинку перетворилися на сміттєзвалища. Як справжній винахідник вирішить цю проблему? Звісно, вигадає нового робота! Прикро, але Вендел не турбується про тих істот, яким дає життя. Також він не застрахований від того, що його роботи можуть вийти з-під контролю…Тому звичайне прибирання перетворилося на боротьбу за будинок. Вендел неодмінно переможе, а маленький читач дізнається, що таке відповідальність і акуратність
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий