вторник, августа 21, 2018

Книжка «Голосно, тихо, пошепки» отримала престижну бразильську відзнаку


Бразильське видання книжки-картинки Романи Романишин і Андрія Лесів «Голосно, тихо, пошепки» потрапила до переліку найкращих книжок 2017 р. за версією престижного журналу «Emília» в категорії нон-фікшн.

«Emília» – один із найвпливовіших журналів в Латинській Америці, що був створений для популяризації читання та літератури для дітей і молоді, а також для сприяння обміну книжковим досвідом та інноваціями. Журнал став платформою для самовдосконалення усіх, хто працює з книжками і читачами. Щороку група фахівців «Destaques Emília» збирається, оцінює сотні книжок, врешті обирає та відзначає найкращі дитячі видання у кількох номінаціях.

Книжка-картинка «Голосно, тихо, пошепки» вперше побачила світ у «Видавництві Старого Лева» 2017 р. Португальською мовою книга вийшла у бразильському видавництві «Еditora do Brasil». Згодом книжка удостоїлися нагороди «BIB PLAQUE» від Бієнале Ілюстрації у Братиславі. У 2018 р. це видання разом із іншою книжкою авторів – «Я так бачу» – здобуло перемогу в конкурсі «Bologna Ragazzi Award 2018» у номінації нон-фікшн.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий