понедельник, января 27, 2020

Кулінарний записник за мотивами роману «Фелікс Австрія» та фільму «Віддана»


Життя книжкових та кіноперсонажів може стати і частиною звичного побуту. Тепер у шанувальників роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія» та майбутніх фанатів фільму «Віддана» буде чудова нагода долучитися до їхніх кулінарних таємниць, а смаколики, які готували головні героїні Стефанія та Адель, легко потраплять на ваш святковий стіл.

Кулінарний записник «Галицькі смаколики» створено за мотивами бестселеру Софії Андрухович «Фелікс Австрія» та його екранізації фільму «Віддана». У ньому читач відшукає рецепти страв галицької кухні від відомої кулінарної блогерки пані Стефи, атмосферні фотографії та кадри з фільму. Також книгу можна буде доповнити власними рецептами, ідеями та записами – для цього у ній окремо відведені сторінки.

Роман і фільм занурюють в атмосферу Галичини кінця ХІХ – початку ХХ ст., зокрема завдяки надзвичайно колоритній поетиці кухні, купування продуктів та приготування їжі. Назви галицьких страв звучать як музика: карманадлі, андрути, ґаляретка, різдвяний борщ з крепликами, цвібак. Усі рецепти подані у формі листів досвідченої господині своїй племінниці Софії. В цих листах вона вчить молоду жінку вишукано готувати та сервірувати найрізноманітніші страви.

«Галицькі смаколики» – гарна нагода створити свою особливу книжку рецептів: продовжити родинні традиції або й започаткувати нові. Вишукана класика, показана на сторінках роману, в поєднанні з особистим гастрономічним досвідом дозволить кожному створити власну кулінарну історію. Записник «Галицькі смаколики» – це шанс переконатися, що готувати у стилі «Фелікс Австрія» можливо!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий