понедельник, января 27, 2020

Нова екранізація книги Джейн Остін


Завжди цікаво побачити, як улюблені історії оживають на великих екранах. І вже скоро шанувальники творчості Джейн Остін, авторки романів «Гордість і упередження» та «Розум і почуття», матимуть таку нагоду, адже у лютому 2020 р. на них чекає екранізація одного із найвідоміших романів письменниці – «Емма» (1815). А поки ми чекаємо на прем’єру, у мережі виклали трейлер фільму.  

У центрі гумористичної історії молода жінка Емма Вудгаус від нудьги вирішує засватати своїх знайомих. При цьому героїня переконана, що для неї самої одруження – не варіант.
Фільм знято компанією «Focus Features». Режисером стрічки є фотограф Отем ДеВайлд, для якого цей кінопроєкт стане дебютним. Серед продюсерів – Том Беван («Щоденник Бріджит Джонс», «Теорія всього»), Ерік Феллнер («Знедолені», «Темні часи») та Ґрегем Броадбент («Джейн Остін», «Клуб бунтівників»).
Роль Емми зіграла зірка фільмів «Відьма» та «Морган» Аня Тейлор-Джой. Також глядачі побачать на екранах музиканта Джонні Фліна, акторів Білла Наї («Пірати Карибського моря», «Реальна любов», «Гаррі Поттер»), Мію Ґот («Виживання», «На висоті»), Руперта Ґрейвза («Шерлок») та ін.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий