четверг, октября 29, 2020

Дивовижна бібліотека Китаю

 

На південному заході Китаю (м. Дуцзяньянь) відкрили книгарню з дзеркальними стелями та високими арковими книжковими полицями. Інтер’єр створює унікальне, заворожуюче середовище, де можна дослідити дивовижний світ літератури та культурної спадщини.

      Відвідувачів книгарні зустрічають унікальні книжкові полиці у формі «С»  натурального кольору горіха. Унікальні і живі дугоподібні форми прокладають шлях далі й тонко ділять територію. Книжкові полиці  ловлять цікавість читачів і скеровують їхній шлях. Дзеркальні стелі допомагають візуально розширити простір, створюючи відкритий високий інтер’єр. Підлога покрита світловідбиваючою чорною плиткою, завдяки чому книжкові полиці виглядають, як човни на тихому озері.

    Уся архітектурна споруда має на меті зобразити динамічну естетику кліматичних змін, незалежно від того, дощова вона, вітряна чи туманна. Таким чином здається, що у книгарні відображені прекрасні пейзажі Дуцзяньяня.
 

Дизайнери прагнули створити цілісний внутрішній пейзаж, привнісши в інтер’єр розкішний дух гір і річок та подарувавши читачам елегантний та сильний художній пейзаж.
 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий