четверг, октября 29, 2020

Книжкові новинки осені

 

Осінь ідеально підходить для того, щоб загорнутися в теплий плед і, поки за вікном барабанить дощ, провести затишний вечір у компанії цікавої книги. Пропонуємо вашій увазі книжкові новинки осені, на які варто звернути увагу.

    А. Курков, Ю. Винничук «Ключі Марії». Це довгоочікуваний роман від дуету метрів української літератури. Три сюжетні лінії, три часові відрізки – ХІІ ст., середина ХХ та сучасність – розмістились у товстенькому томику. Що поєднує хрестовий похід 1111 р., перші втрати Другої світової війни у Львові та Кракові та старт ХХІ ст.? Незабаром стане зрозуміло. Як і те, які двері відчиняють ключі Марії, яка ховає минуле чорного археолога Олега, і хто та міфічна Діва, яка не дає спокою багатьом поколінням шукачів. Час підібрати ключі до цих загадок.

    К. Фукс «12 сезонів жінки». Цю збірку новел можна читати як роман, адже персонажі перетинаються, хоч аж ніяк не виведеш чіткої часової лінії, а можна насолоджуватися кожною історією окремо, знаходячи знайомі обличчя. Описується життя жінки у його складності постійного вибору та непростих рішень: будувати кар’єру чи приділяти максимум уваги дитині? як дати відсіч насильству? як зрозуміти свою сутність? 12 героїнь шукають своє місце в житті та проводять читача 12 щемкими епізодами, що залишають терпкий післясмак.


     Н. Підлісна «Про жінок за 50. Психологія вікових змін»
. Період, коли в житті жінки відбуваються зміни. Коли вона не розуміє себе і відчуває, що не отримує того ж відгуку від світу. Час ніби пришвидшується, а непорозумінь виникає все більше. Коли це сталось? І головне – що саме? Психологиня Наталія Підлісна розповідає про особливості вікових змін у жінок, ділиться кейсами та заспокоює, адже ваша історія – не єдина, і є низка дієвих технік для того, щоб знову почуватися комфортно.

    Д. Маєр «WORKFLOW. Практичний посібник до творчого процесу». Не дайте проєкту подолати себе, а дедлайну задушити музу, розтоптати ідеї і викликати холодний дух прокрастинації. Автор тривалий час вивчав творчий процес, щоб зрозуміти: чому одних чіткі вимоги не просто не стимулюють, а жахають і демотивують, іншим же дозволяють розправити крила і зростати. Власне, про це і йдеться у книжці, що допоможе творити ефективно, збалансовуючи раціональну та емоційну складові, стати і креативним, і підприємливим, і дати своєму талантові якнайбільше можливостей для реалізації.


    Н. Малетич «Привид, який не міг заснути»
. Поки ви думаєте, чи потрібен привидам сон, пропонуємо зазирнути до цієї милої ілюстрованої книжечки про самотнього фантомчика. Він мучиться, бо немає, до кого прийти вночі, щоб попіклуватись: клацнути вимикачем, підтягнути ковдру, безмовно побажати доброї ночі. В його будинку ніхто не живе, тож привид втратив благословенний денний сон. Але на горизонті жевріє надія, адже до його будинку переїжджає молоде подружжя з донечкою… Здається, привид знову буде щасливим.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий