понедельник, июня 25, 2012

Найчарівніший книжковий магазин у світі


Виявляється, існують у світі не тільки незвичайні книги, але й  неординарні книжкові магазини. Одним з таких об'єктів є торгова точка Librería El Ateneо, розташована в Буенос-Айресі - столиці Аргентини.

Libreria El Ateneo - це найчарівніший книжковий магазин у світі. Вся справа в тому, що він знаходиться в приміщенні, де з 1919 до 2000 року функціонували спочатку звичайний театр, а потім і кінотеатр. Інтер'єри  цього об'єкта  абсолютно не змінилися після перетворення кінотеатру на книжковий магазин. Стіни та інші елементи інтер'єру в ньому до цих пір оббиті оксамитом, склеписта стеля прикрашена фрескою, уздовж стін збудовані мармурові скульптури, а полиці з книгами розташовані не тільки в площині партеру, а й на балконі, бельетажі і в ложах. На сцені колишнього театру зараз облаштовано кафе, в якому відвідувачі магазину можуть випити кави, гортаючи при цьому томики, взяті з книжкових полиць. Столики зі стільцями знаходяться також у безлічі інших куточків Libreria El Ateneo.
У  магазині створена найдивовижніша атмосфера, що допомагає  натхненню і творчості. У другій половині дня тут грає піаніст, а вечорами часто проходять танцювальні заходи і навіть концерти.
Магазин Libreria El Ateneo - це одне з найпопулярніших місць в Буенос-Айресі. У ньому буває більше мільйона відвідувачів на рік. Причому, люди  сюди ходять не тільки заради покупок друкованої продукції, а й просто для того, щоб приємно провести час у творчій, богемній атмосфері.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий