среда, марта 20, 2013

Поштові марки до 200-ліття роману Джейн Остін «Гордість і упередження»У лютому 2013 р., коли з моменту публікації  головного твору «першої леді англійської літератури» Джейн Остін «Гордість і упередження» виповнилося 200 років,  Королівська пошта Великобританії зробила свій внесок в увічнення  її імені.  У країні надійшли у продаж марки із зображенням сцен з усіх творів відомої письменниці рубежу XVIII-XIX століть. Усього було виготовлено шість поштових мініатюр – за кількістю виданих романів автора.  Малюнки виконала одна з найвідоміших ілюстраторів нашого часу Анжела Барретт.

Крім марок, Королівська пошта знайшла ще один спосіб нагадати читачам країни про знаменну подію. У лютому протягом одного тижня   на листах, надісланих з міста Стівентон, де народилася Остін, і містечка Чаутон, де пройшли її останні дні, був проставлений незвичайний штамп. На конвертах зроблено відтиск, мабуть, найвідомішої цитати письменниці, яка належить героїні Джейн з роману «Гордість і упередження»:  «Роби все, що завгодно, але тільки не виходь заміж без любові!»

«Коли ви думаєте про великих британських авторів, неодмінно згадується ім’я Остін, – заявив представник Королівської пошти Ендрю Хаммонд. – Її твори за останні два століття зробили величезний внесок у розвиток нашої культури. Крім того, вони користуються популярністю у молодої аудиторії досі – за рахунок численних екранізацій, театральних і кіноадаптацій, а також нев’янучої актуальності самого тексту. Власне тому для нас є честю представляти цю серію поштових марок, що, як ми сподіваємося, будуть сприяти увічненню імені Джейн Остін».Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий