среда, марта 06, 2013

Для вас, жінки!


  Дорогі читачки блогу «Книжковий континент»! Напередодні чудового весняного свята - Міжнародного жіночого дня - ми хочемо вас привітати і побажати вам душевної рівноваги, невичерпного натхнення на читання гарної літератури і, звичайно ж, великої любові!
А що може бути прекрасніше любові? Вона може дарувати радість і завдавати болю, але вона наповнює наше життя сенсом, без неї пусто в душі навіть у  благополучної і процвітаючої людини.  
  Багато авторів пишуть про любов, тема ця завжди актуальна і затребувана. Пропонуємо вам для читання книги, автори яких жінки. В цих книгах  кожна з вас може знайти щось для себе, співзвучне своєму серцю. 
  

   Франсуаза Саган - французька письменниця XX століття. Її герої чекають на  справжнє почуття, переживають хвилини чарівного осяяння й гірку біль, спокушаються, розчаровуються, сумніваються і безоглядно вірять у любов. Кращі повісті про кохання Франсуази Саган - «Здрастуй, смутку!», «Сумна посмішка», «Трохи сонця у холодній воді».   

    Захоплюючі та повні пристрастей романи Даніели Стіл розповідають про радощі любові і материнства, щасливі сім'ї та нещасні шлюби,  незвичайні жіночі долі та справжні чоловічі  характери. Її нова книга «Наперекір долі» - історія про дивовижну дівчину, яка знайшла в собі сили не тільки протистояти ударам долі, але, і, всупереч всім обставинам, самостійно побудувати своє щастя.

  Книги сучасної ірландської письменниці Сесілії Ахерн підкорили читачів багатьох країн світу. Бестселер «P.S. Я люблю тебе » - сучасна історія про те, як любов виявляється сильніше смерті. «Не вірю. Не сподіваюся. Люблю» - історія про те, скільки часу іноді потрібно, щоб знайти свою справжню любов, навіть, якщо вона зовсім поруч. Новий роман «Сто імен» також не розчарує шанувальників творчості письменниці. Захоплююча інтрига книги буде тримати  у напрузі до самого кінця. 

  Життя - складна штука, але іноді вона підносить чудові подарунки. Тоді залишається тільки наважитися і зробити крок назустріч новим відносинам, новому погляду на саму себе. Не втрачайте шанс зарядитися оптимізмом - прочитайте роман російської письменниці Тетяни Веденської «Думаєш, це любов?». Ви не розчаруєтеся!     
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий