четверг, июня 08, 2017

Книжковий фестиваль у Харкові

Нещодавно у Харкові пройшов книжковий фестиваль «Kharkiv Book Fest». У нинішньому році тема фестивалю – «Подорожуй з книгою». Мета фестивалю - показати підростаючому поколінню і дорослим, що читання може бути цікавим.

Фестиваль проводиться третій рік поспіль. Він уже може конкурувати з Київським «Арсеналом» і Львівським форумом. Цього року приїжджали такі популярні журналісти, як Антон Фрідлянд і Олексій Мочанов.

На фестивалі харківянам випала нагода вибрати книгу на будь-який смак за низькою ціною, сфотографуватися з оригінальними інсталяціями у вигляді книг. А для дітей проводили майстер-клас з малювання.

У рамках «Kharkiv Book Fest» проходили такі заходи, як «Вечір жіночої поезії», фотовиставка «Книга в валізі», флешмоб «Мандрівні поети на стільці», артперфоманси, поетичні читання, портрети з книгою, квести, знайомства з письменниками, а також книжковий ярмарок-розпродаж «День в саду».


Організатори обіцяють, що і в наступному році в травневі дні Харків запросить шанувальників читання на нову зустріч. Фестиваль стане постійним форматом, що знову обєднає десятки оригінальних ідей і тисячі учасників.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий