четверг, июня 21, 2018

Книжка, що стає деревом


Маленьке аргентинське видавництво випустило книжку, з якої можна виростити дерево. Видавці називають її «книжкою, що повертається до природи, туди, звідки вона й виникла».

Книжка, що стає деревом, – це проект аргентинського дитячого видавництва «Pequeño Editor». Щороку в Аргентині видають більше 1.5 тис. найменувань книжок, щомісяця виходить по 6 млн прим., щодня задруковують 45 млн сторінок. Тож книжка, з якої можна виростити дерево, є своєрідною подякою природі за мільйони видань, заради яких вирубували інші дерева.

Для виготовлення такої книжки використовують біологічні чорнила та безкислотний папір із насіння жакаранди квітучого дерева, яке росте у Центральній та Південній Америці. Книга почне проростати після того, як її посадять у ґрунт та заллють водою.
Повчальною є не тільки форма, але й зміст книги. Вже самою назвою «Мій татко був у джунглях»  вона натякає на екологічну тематику. В основу історії лягли реальні події, що трапилися у джунглях Еквадору. Видання має мотивувати малюків дбати про довкілля та спробувати виростити своє перше дерево з прочитаної книжки.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий