понедельник, июня 25, 2018

«Playboy» став літературним журналом сучасності


Чоловічий журнал, що його ми звикли асоціювати із оголеним тілом, окрім відвертих фото, публікував ще й літературні твори. «Playboy» є дуже популярним серед поціновувачів наукової фантастики, оскільки більшість профільних журналів, що друкували твори цього жанру, закривалися через збитковість.

Уже за кілька місяців після першого випуску журналу у ньому вийшов чи не найвідоміший твір Рея Бредбері «451 градус за Фаренгейтом». Його опублікували частинами у випусках березня–травня 1954 р.
Фантасти Рей Бредбері та Філіп Дік, найвідоміший сучасний письменник Японії Харукі Муракамі, геній «магічного реалізму» Габріель Гарсіа Маркес, лауреат Букерівської премії Марґарет Етвуд та «король жахів» Стівен Кінг – твори усіх цих письменників у різні роки публікував «Playboy».
У 1970-х, на піку своєї популярності, «Playboy» став вагомою платформою для публікації наукової фантастики. Тоді журнал мав близько 7 мільйонів підписників. Який письменник-фантаст не мріє про таку аудиторію?
Одного разу засновник журналу Г’ю Гефнер увійшов до кабінету, відкрив журнал на розвороті з новою оголеною моделлю і сказав: «А без цього ми були б просто гарним літературним журналом».
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий