понедельник, июня 18, 2018

«MyBookmark» – український бренд шалених книжкових закладок


Якось Олена Мисник побачила ніжки ляльки, що стирчать із книжки, і спробувала повторити щось подібне із книжковою закладкою. Спочатку це був експеримент, що перетворився на хобі, а потім хобі перетворилося на стиль життя. Зараз вона засновниця українського бренду книжкових закладок «MyBookmark»

Ніжні закладки-ніжки на пуантах чи каблучках, кумедні лапки тваринок, магічні мітли, чобітки і хвости драконів, містичні скелети та зомбі гармоніюватимуть із будь-якою книжкою, оскільки натхнення для їхнього створення феї «MyBookmark» часто черпають з відомих історій. «Аліса в Країні Чудес» і «Чарівник країни Оз», «Гаррі Поттер», «Гобіт» та «Гра престолів» – усі ці твори знайшли своє втілення у ніжках і лапках між сторінками улюблених книжок. Їхні герої відчайдушно прагнуть повернутися на сторінки своєї історії. 

Команда «MyBookmark» вже створила більше 160 дизайнів книжкових закладок і, здається, не збирається на цьому зупинятися. Унікальність бренду не тільки у незвичній формі закладок, а й у тому, що кожну з них феї «MyBookmark» виготовляють і розмальовують власноруч, тож ви не знайдете двох абсолютно однакових. 

«MyBookmark» має досвід створення брендових закладок найоригінальніших та найскладніших форм. Це може назавжди розв’язати проблему з вибором корпоративних подарунків. Тож більше ніяких чашок та флешок. «MyBookmark» – це мистецтво втілення геніальних ідей у простому книжковому аксесуарі.

Такими закладками вже користуються у 90 країнах світу. Ці милі книжкові подарунки можна придбати у магазинах Канади, США, Франції, Італії, Китаю, Японії, Пакистану, ОАЕ, Уругуваю та Кувейту.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий