суббота, марта 28, 2020

5 простих книг про 5 складних геніїв


Нам дуже часто хочеться наблизитися до прекрасного, все глибше пізнавати об’єкти та суб’єкти мистецтва, зрозуміти розписане полотно, збагнути рівень чиєїсь геніальності. Якщо вам важко порозумітись із монографіями та науковими дисертаціями, нудно шукати визначення величезної кількості термінів, але дістати цікаву інформацію дуже не терпиться, то ця підбірка саме для вас.

Дж. Роддама «Це Ван Гог». Ви дізнаєтеся про загадкове життя Вінсента ван Гога та про його відображення у картинах: краса природи, душевні страждання, багато сил, таємниче народження, символічне ім’я. Хлопчик з дитинства вирізнявся задумливим поглядом, серйозністю і постійно вбирав у себе навколишні події. Вам стане відомо про батька, дядька, брата та інших людей, які вагомо вплинули на вибір фарби при написанні картин, ви зможете побачити репродукції та нарешті осягнути весь зміст ліній пензля.
К. Інґрем «Це Далі». Книга про надзвичайно харизматичного, дивного, трохи самозакоханого і геніального Сальвадора Далі. Вона розповість про той самий батон довжиною в дванадцять метрів, розкішне дитинство, бажання стати кухарем, Наполеоном і про серйозне рішення – бути генієм, яким би захоплювався світ. «Щоранку, прокинувшись, я відчуваю найвищу насолоду від того, що Сальвадор Далі – це я, і приголомшено питаю себе, яку ж дивовижу вчинить цей Сальвадор Далі сьогодні».
С. Паппворт «Це Моне». Моне – особа, яка з портретів випромінює впевненість і пронизує поглядом. Шістдесят років і понад дві тисячі геніальних картин – так відобразилася його нестримна жага до малювання. Шкільні роки закарбували комічні, саркастичні й дещо зневажливі портрети вчителів, юнацтво відзначилося бажанням бути визнаним, відомим та успішним, а останні роки життя кружляли лише навколо пензлика. Завдяки унікальному мисленню та опору канонічним судженням Моне вдалося відкрити нове мистецтво, що мало неабиякий вплив на світогляд його реципієнтів.
І. Томас «Леонардо да Вінчі». Естетичне малоформатне видання, що пояснить, ким же був да Вінчі – художником, інженером, архітектором, скульптором, ученим чи винахідником? Страшний розмальований щит у дитинстві дав знати: Леонардо має стати художником. Та завдяки постійній праці, харизмі й бажанні здобувати нові знання, йому вдалося стати набагато більшим, аніж геніальним художником, адже він  добре орієнтувався у геології,  техниці, музиці, архітектурі та ін.
І. Томас «Марі Кюрі». Марі Кюрі – польська дівчинка, яка не мала ні права, ні змоги здобувати освіту, таємно ходила на жіночі наукові зібрання та самостійно вивчала точні науки. Лише подарувавши можливість на освіту сестричці, змогла й сама переїхати та дати собі шанс, що став черговим життєвим випробуванням. Марі багато особистого віддала науці та не здавалася до останнього, адже мала мету – зробити світ кращим і допомагати тим, хто цього потребує.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий