пятница, марта 27, 2020

Весняний гороскоп для книголюбів


Якою буде весна для книголюбів? Інтернет-книгарня «Yakaboo» підготувала невеличкий життєвий гороскоп, а також книжки, які допоможуть зробити так, щоб передбачення збулося і точно було позитивним!

Овни. Початок весни буде спокійним. Ви досягнули або скоро досягнете балансу у робочих та особистих сферах. Настав час для піклування про себе та виконання давніх мрій: мандри, спорт, творчість. Настав час творити та читати: Дж. Кемерон «Шлях митця», Й. Ідема «Як ходити до музею», М. Міхалко «21 спосіб мислити креативно».


Тельці. Багато справ, роботи та несподіваних пропозицій. Завдання будуть сипатися на вас зі швидкістю світла. І саме від вашого вміння концентруватись і виконувати усе вчасно буде залежати успіх. Ви точно впораєтесь! Зірки радять вам прочитати: Дж. Кнапп, Дж. Зерацкі «Знайти час», С. Скотт «Сила продуктивності», Д. Аллен «Як привести справи в порядок».


Близнюки. Якщо вам здається, що увесь світ проти вас і зараз один із найскладніших моментів життя, знайте – скоро настане світла смуга. Вірте у себе і пам’ятайте, що найтемніші ночі – перед світанком. Ловіть промінці підтримки та книжки, що допоможуть у такі моменти: Б. Вебб «Приціл», М. Гейґ «Чому варто жити далі», Т. Шустер «Купи собі той довбаний букет».


Раки. Березень – це ваш місяць! Час сприятливий для масштабних починань, змін та омріяних проєктів. Головне – ваша наполегливість та працьовитість. Не бійтеся ризикувати. Наважтесь нарешті на те, що хотіли зробити усю зиму. Час настав! Натхнення шукайте у книгах: Р. Темплар «Правила кар’єри» та «Про прийняття розумних рішень», А. Банаян «Треті двері».


Леви. Місяць буде складним та наповненим роботою. Доведеться працювати понаднормово. Вам постійно буде здаватися, що часу бракує. Але саме у такі моменти потрібно знати мить для відпочинку. Чим уважніше ви будете ставитися до себе, тим швидше ви зможете з усім розібратися. Для вас:  К. Гаммонд «Мистецтво відпочинку», Д. Карнегі «Як подолати неспокій і почати жити», М. Бенедетті «Перепочинок».

Діви. Відкладені на тривалий період справи цього місяця можуть вирішитись. Березень – сприятливий час для планування довгострокових проєктів. Розплануйте весну та навіть увесь рік. Не бійтеся глобальних цілей, вам допоможуть: Р. Темплар «Правила життя», Б. Комсток «Вперед за мрією», А. К. Діксіт, Б. Дж. Нейлбафф «Мистецтво стратегії».


Терези. Для вас весна стає порою для спостереження та переоцінки свого бачення світу. Можливо, вам відкриються нові можливості – ви готові навчатися і сприймати до цього не відому вам інформацію. Саме час узятися за те, що давно закинули й забули. Радимо прочитати: Г. Сунім «Усе побачиш, коли пригальмуєш», Р. Кавашіма «Тренуй свою пам’ять», Д. Шварц «Мистецтво досягати бажаного».


Скорпіони. Будьте обережні з людьми довкола. Навіть дрібне непорозуміння може перерости у гострий конфлікт.  Уникайте будь-яких суперечок. Тренуйте дипломатію та вміння домовлятись з кожним. З цим допоможуть: Р. Ліллей «Як взаємодіяти з проблемними людьми», М. М. Морган «Про все можна домовитися», Дж. Мак-Кензі «Psychopath Free. Як звільнитись від токсичних стосунків і не стати жертвою».


Стрільці. Ви будете крутитися, мов дзиґа, щоб встигнути виконати намічені плани і приділити час партнеру та близьким. Особисті відносини у березні будуть під ударом. Від вашої мудрості буде залежати майбутнє стосунків. Саме для вас: Д. Деліс «Пастка пристрасті», С. Р. Кові «7 звичок надзвичайно ефективних сімей», Дж. Борґ «Мистецтво говорити».


Козероги. Захоплення новим спортом, творчістю, хобі або механічною роботою допоможе витримати емоційне напруження, що виникло у житті. Не заганяйте себе у безвихідь, спробуйте  розслабитися. Відпустка ще не передбачається, тому шукайте відпочинок у читанні: «Теорія за 30 секунд», С. Сломен «Ілюзія знання», І. Ялом «Ліки від кохання».


Водолії. Доведеться вирішувати фінансові проблеми. Цього разу ви змушені будете нарешті знайти час, щоб розпланувати витрати-доходи. Від цього буде залежати ваше майбутнє. А допоможуть з цим книжки: Л. Остапів «Любов та бюджет», Д. Партридж «Люди чи прибуток», Дж. Борґ «Мистецтво говорити».


Риби. Настав час підбивати підсумки. Збирати вершки, задля яких ви працювали. А ще вирішувати проблеми, які ви створили. Цього місяця ви будете багато згадувати, переглядати погляди та міняти позиції. Не бійтеся визнавати помилки, будьте готові над ними працювати. Чим критичніше ви будете ставитися до всього – тим швидше зможете владнати непорозуміння. Зірки радять вам прочитати: Дж. Доер «Міряй важливе. OKR: проста ідея зростання вдесятеро», Дж. Диспенза «Керуй своєю підсвідомістю», К. Штайнер «Сценарії життя людей».


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий